Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek2127

JAKA WADA/CECHA CIAŁA DZIEWCZYNY ODRAZU WAS ODRZUCA?

Polecane posty

No waśnie jaka ?? bo mnie mdli jak widze kolejną z rzędu spieczoną na maksa solarke do tego 2 kilo tapety różowe szmatki różowa torebeczka i do tego niewyparzona gęba a w środku brązowo żółte zęby !! bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie odrzucają obgryzione pazury, ew. akryle i jasnobeżowe pasemka we włosach, do tego matowe, zniszczone włosy. Nie lubię jak ktoś jest nienaturalny. Nie wspominając o dżinsach biodrówkach i wylewającym się z nich tłuszczu. Dziewczyny, czy wy się nie widzicie? To że coś jest modne i że wszyscy to noszą, nie znaczy, że i wy będziecie w tym dobrze wyglądać. Trochę samokrytycyzmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczu
małe piersi ( a), czuje sie jakbym dotykal faceta a nie kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm123
mnie odrzuca zapatrzony w siebie chłopak którego ulubionym zajęciem jest znajdowanie wad w ciele i charakterze jego dziewczyny!!! wiecej takich topików a napewno nie uwolnimy sie od określania polaków jako najsmutniejszych i najbardziej zakompleksionych europejczyków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosione ręce
ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no nieźle chłopaki... Oby tak dalej a napewno znajdziecię te jedyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znosze jak dziewczyna
ma wloski na brzuchu pod pepkiem. sporo dziewczyn nie goli rąk i ud. wyglada to nie zafajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszon
zdecydowanie glupota i niedojrzalosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie brzuch
ktory nie jest idealnie płaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel.wawa
Ja nie cierpię jak dziewczyna jest mocno pijana albo dużo przeklina bo wtedy wyglada żałośnie. Dziewczyna powinna zachować klasę nawet jeśli nie jest miss świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj glos choc nie do konca dot
sprawy wad cech im dluzej jest na kafeterii czytam rozne posty, tym bardziej sie wkurzam na bledy ortograficzne ktore sa tu popelniane, nie tylko na tym topiku... ohyda - przez H a nie CH co mnie denerwuje w laleczkach, ktore pokonczyly studia, afiszuja sie swoimi dyplomami, a w glowie pusto -bledy ortograficze, jakze mozna napisac stolice W.Brytanii przez "a" ( nie mam polskich znakow, ale wiecie o co chodzi) albo makijarz zamiast poprawnego makijaz WRRRR albo znalesc zamiast znalezc wrrr albo wziasc zamiast wziac wrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos w spr...
-wulgaryzm -chamstwo -agresja -tak jak juz ktos wspomnial -brak gustu tj.same rozowe landrynkowe ciuszki i plastikowe szpony... feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio
Po pierwsz kolczyki w nosie i na języku - ochyda :( Po drugie włosy na nogach. Odpryskujący lakier na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
macho ja to wszystko mam, dostałbyś drgawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki wzrost
i co, jak która z Was wysoka to sobie teraz nogi utnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega muza i zadbana
a mnie wku.... jak zaniedbani faceci wyliczają co ich wkurza w dziewczynach i jak inne panny patrzą co by tu wyszydzić u ,,konkurencji" jak coś wam się nie podoba to odwróćcie głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega muza i zadbana
ale chamstwu zdecydowanie STOP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Chlapnięte pasemka, tipsy, barbi stroje, wulgaryzm, arogancja , głośny śmiech, obmawianie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
Kurde skąd wiesz? A to ty mnie wczoraj lizałeś :) Dzieki, chociażmogłeś być lepszy, prawie doszłam ... ale jednak nie do końca... Następny mrazem sie postaraj :D. Bo bata dostaniesz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldafgf
No i kiedy w końcu wszepisz sobie tego implanta do penisa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schne Gesichzge
Jestem kobietą, ale powiem , co mnie obrzyda w dziewczynach : 1.Nadwaga-niekształtny tylek,galerotowate ud, 3 fałdy na brzuchu!!!Cellulit.. 2.Pryszcze,ale na ciele-ręce,nogi,plecy. 3.Łupież. 4.Nieprzyjemny zapach z ust. 5.Udawanie paniusi. Mężczyzni : 1.Niezadbane dlonie: gruby naskórek,brzydkie paznkocie... 2.Jak jest zbyt umięśniony . 3.JAk ma przetłuszczona włosy . 4.Gdy ma powycierane spodnie na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
kobiecość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a girl
kurde, co prawda to nie zupelnie o tym mowa, ale Wy to juz od razu jak ktos ma wlosy na rekach, pryszcze na plecach to juz jest beee i w ogole brak higieny! Co do rzekomych "pryszczy" to jest to spowodowane wrazliwoscia skory na bakterie ktore sa w wodzie. Taka mamy wode w polskim stawie :( choc jest pitna, bo te bakterie nie zabijaja, to dla wrazliwej skory maja tragiczne skutki. I co ma zrobic taka osoba? myc sie w wodzie mineralnej, czy lepiej w ogole sie nie myc w wodzie tylko brac z Anglikow przyklad i isc na sunbathing. Zazwyczaj kobiety nie powinny miec widocznych wloskow na udach czy pod pepkim, a ja maja to jest to spowodowane nadmiarem hormonow, ktore odpowiadaja za nasza chec do sexu. Moze zaczna panie brac pigulki na obnizenie hormonkow, to i pryszczy nie bedzie i wloskow gdzie nie trzeba... i sexu tez nie! bo zadna juz ochoty nie bedzie miec. Mozna krytykowac cos na co sie ma wplyw, typu tipsy, mycie zebow i higiena podstawowa, ale bez jaj... odbycik jeszcze depilowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×