Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek2127

JAKA WADA/CECHA CIAŁA DZIEWCZYNY ODRAZU WAS ODRZUCA?

Polecane posty

Gość Lalki barbi nie
Nie podobaja mi sie, solarki, na ulice tylko z takimi, i jeszcze tipsy i rozowe ciuszki :O :O :O wole dobrze ubrane kobiety, z gustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nejra
u facetow obrzydza mnie wulgarny jezyk ktorym sobie pomiataja na lewo i prawo...U kobiet natomist sadlo wylewajace sie ze spodenek biodrowek.Wyglada nieestetyvznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca audi A8
luzna cipka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
wkurzaja mnie laski co zadaja idiotyczne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE ty jesteś GŁUPI
ten od A8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos niezbyt szczuplych kobiet w biodrowkach. Wyobrazcie sobie, ze ja nie chce chodzic w takich biodrowkach ale innych modeli spodni NIE MA. wiec wole zeby troszke tluszczyku sie wylewalo niz chodzic z poprzecieranymi spodniami. P.S. Zdaje sobie sprawe z tego jak to wyglada, ale na srrio nie idzie kupic ladnych spodni ktore nie bylyby biodrowkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam widziałam
Ostatnio widziałam taką lalkę po solarium, do tego z kilo tapety na buzi, cienkie czarne brwi, na powiekach jakiś zielonkawy cień, usta różowe, włosy na wierzchu blond, a pod spodem ciemne, związane w dwa kucyki z wielkimi różowymi frotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skreślam dziewczynę
która w wieku ponad 20 lat ma warkoczyki, albo spięte gumka włosy po obu stronach głowy, albo ma dwukolorowy makijaz na powiekach, stosuje rózowe dodatki do obioru, dużo i zawsze gada, ma szczebiotliwy, głupawy, donosny śmiech, depiluje brwi do postaci cieniutkiej kreski, maluje kwiatuszki na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie
penelopy niejojrzala stara malenka flirciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragoraaaaaa
chorera..tzn że najlepiej jak dziewczyna jest niemową??:) gadatliwość to typowa kobieca cecha mimo iż mówi się ,że "milczenie jest złotem":D hueh ale te kwiatki na paznokciach też mnie pogrążyły hahahahahaha:) pozdrawiam wszystkich pogrążaczy;)🌼 na paznokciu a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu
aby cipa rybą nie jechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz25 wawa
a mnie odrzuca jak dziewczyna nie ma zadbanych stóp obrzydlistwo , stopki musza byc czysciutke zadbane i piekne inczaej nie gadam z taka dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać że ty gadasz tylko
z dupą obsrańcu :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie obrzydza
- styl ubioru a`la barbie lub wrecz przeciwnie, calkowita aseksualnosc w stroju - wstretne jasno- żółte blond włosy, spalone przez farbownie, ale musza byc koniecznie blond i koniec, nawet jesli jej to nie pasuje:o - tipsy - solarka w nadmiarze - nie ubieranie sie stosowanie do swoje figury - różowe rzeczy - mało inteligentne rysy twarzy (o tak to jest najgorsze:o) Niektorym niestety z oczu mądrze nie patrzy :P - ordynarne i hałaśliwe zachowanie - palenie papierosów i ten ohydny zapach fajek zmieszany z tanimi perfumami, fuuuj :o - buty ze szpicami - te obrzydliwe plastikowe paski z błyskotkami - krzywe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko pogrążyły mnie te tipsy .... Nawet jesli NIE są w typie mandaryny tylko french manicure - to też odpada ???? :-0 O kwiatkach i cyrkonii na faku nie wspomnę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaa
Zadnemu inteligentnemu i porzadnemu facetowi nie podobaja sie tipsy i pomalowane paznokcie. ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a założymy się ? Ty wiesz jak wygląda french manicure ? I że tipsy żelowe o zdrowej długości trudno odróżnić od naturalnych ? Kuuuurcze, faceci nawet nie mają czasem pojęcia, że mamy makijaż, jeśli jest on naturalny, a Ty mi tu z takimi tekstami wyjeżdżasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaa
Kazdy ma swoj gust dziewczyno .Dla mnie kobieta najpiekniejsza jest jak sie budzi rano bez chodzby grama czegokolwiek na twarzy czy innej czesci ciala .A paznokcie to juz porazka,powinny byc normalnie obciete i tyle bez zadnych pierdol pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka szkoda mi Cie - tak się składa, że kobiety pewne rzeczy robią DLA SIEBIE a nie dla faceta. Ja już mam faceta i raczej lata mi koło tyłka co myślą sobie na mój widok inni faceci - byle mojemu się podoba. Fakt, mnie tez odstręczają szponiszcza typu Mandaryna do spóły z Dodą, ale jak coś jest zrobione elegancko i wygląda naturalnie, niepretensjonalnie i nie krzykliwie - to niech to nawet jest i cyrkonia na faku. Przy takim jacecie jak Ty kobieta chyba w włosienicy, albo worku na kartofle by chodziła ,a z kosmetyków - woda, mydło i krem Nivea :-0, aaaa no i szampon familijny ... :-0 Ale są i kobiety które do dbania o siebie używają tylko takich kosmetyków i są naturalne więc powodzonka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy145
Nie podoba mi sie : - na poczatku nie rozumiem slow krytyki pseldo dojzalych kobiet, ktore wypowiadaly sie tutaj niezbyt pozytywnie - wybacznie drogie Panie ale podobny topic istnieje na nasz temat wiec pozwolcie i nam sie wypowiedziec o Was - brak klasy, ktory przejawia sie glupota chamstwem wulgaryzmem ( u kobiet to nie wypada) - brakiem higieny - brakiem lustra - czasami drogie Panie zdecydowanie przesadzacie - czy kilo podkladu sprawi ze bedziecie piekniejsze ? - chyba nie, tak samo jak tona szpachli nie uratuje zdezelowanego malucha. Dodatkowo ciuchy ... kiedys jeden z lepszych stylistow w Polsce powiedzial : "Drogie Panie nie ubierajcie sie modnie - bo moda to niebezpieczny rejon - a z klasa pokazujcie co macie piekne a zaslaniajcie to co posiadacie mniej okazale" - wszystkie uwagi dotyczyly oczywiscie kobiet, dojzalych kobiet ... bo wole sie nie wypowiadac na temat nastolatek z tona pudru obgryzionymi zapnokciami zakrytymi tipsami .... ktore uwazaja sie za najmadrzejsze najbardziej doswiadczone i najlepsze pod sloncem. Naszczescie takie niby kobiety podobaja sie mezczyznom na ich rownie wysokim poziomie ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wystajace zwaly tluszczu spod biodrówek, - zepsute zeby, - nieswiezy oddech, - brak higieny, - odrosty, - zle dobrany makijaz ( taki siarczysty w stylu lat 70. ), - solarka, - eksponowanie swoich wad np. chodzenie w obcislych ciuchach podczas gdy jest sie przy kosci;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×