Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastOOlata

beznadziejne imiona/

Polecane posty

Gość nastOOlata

apeluje do wszystkich matek, ktore daja swym dzieciom dziwne imiona! nie myslcie tlyko o sobie, ze tylko wam sie te okropne imiona podobaja! pomyślcie, o tym, jak wasze dziecko bedzie sie czulo w szkole wysmiewane oprzez rowiesników przez to imie.... nie rozumiem rodziców, dajacych dzieciom na imie np. Joszek, byl tez przypadek Kurtyzany (O.O) consuela(O.O) isaura(O.O) ludwika , rozalia(bleeeeeee...) (Józefa.....matko) ....jeju niektorzy rodzice po prostu upadają na glowę, chcą dac jak najoryginalniejsze imie, zeby ich dziecko się odroznialo od innych, ale nei widza ze robią mu tym krzywde! kurcze, nie wierzę ze zarejstrowano takie imiona,jak Merlin,Poziomka, tupak,opieniek....a najgorsze to Niuniek albo dzidek....nie chcialabym byc w skorze tego dziecka! opanujcie si e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę ładniej
babom po porodzie się nudzi a poza tym jest to forma odwdzięczenia si ę dziecku za ból i rozszerzenie pochwy na całe życie co sprawi ze nie bedą dawały przyjemności w seksie nikomu juz więc niech dziecko ich tez nosi piętno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt faktem
część rodziców chce być orginalna i nazywa dzieci niewiadomo jak,bo to w jakimś tam języku oznacza Boga słońca albo płodność lub długowieczność buehehehe a potem taki dzieciak dorasta z takim imieniem ni z dupy ni z.......:classic_cool:zostaje gejem albo projektantem mody i po człowieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podawajcie te pojechane imy
u mnie na roku koles ma na imię Konwerter - dobre nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
zgadzam sie w 10000000000000 % z wami :( biedne te Wasze dzici , oj biedne :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
najgorsze imie dziewczyny w mojej skzole to bylo Gwendolina hahahaha boże Świety, co za rdzoice hu..jowi jej dali to imie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
a niektorzy mgadali na nia Głendolina hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt faktem
ja sie urodziłem kiedy rodzice nazywali swoje dzieci normalnie ale nie wieśniacko,dawne imiona to np Zenon,Roman:classic_cool:,Waldemar,Zofia,Wanda itp, te terazniejsze to Michał,Piotrek,Paweł,Rafał,Marta,Sylwia,Magda itp, a teraz to wiocha Esmeralda,Izaura,Manfred,i inne dziwolągi:classic_cool: albo te dzieciaki Wiśniewskiego Xawier i Fabien nawet nie wiadomo jak to sie pisze,tata artysta to nie wypada aby dzieci sie nazywały tak jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
az mnie trzęsie, jak slysze te imiona.......... chcialabym to wykrzeyczec w twarz kochanym rodzicom!!! tych biednych dzieci oczywiscie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu mnie
u mnie jest Giedymin, Tanasza, Alons - nie alfons tylko alons i najlepsze -------Beatrycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długopiska
nastooolata pogodziłaś się już z myślą o rodzeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
.....co sadzicie o imieniu Linda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
jednak na razie się nie zanosi na rodzenstwo;) a to jest rforum o glupich imionach a nie o rodzenstwi, jakbys chciala wiedziec slepoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
Linda....hmmmmm.......Lidia ładniejsze :):):):): Linda nie bardzo:P co sądzicie o Lindzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu mnie
a co sądzicie o Beatrycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długopiska
Ślepoto :classic_cool: widzę,ale znam ciebie z głupich topików i tak sobie pomyślałam, czy nie zapytać. Dziwy mnie biorą, że 15-latki tu siedzą i gawędzą o imionach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
Beatrycze........ niezbyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda też jest
głupie jak dla mnie,głupio nazywać dzieci mieszkające w polsce imionami z innych krajów,to taki tani szpan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu mnie
a co powiecie na Jennifery, Vanessy, Jessiki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
minal szpan na te imiona teraz na topie sa Zofie i inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
Remigiusz .....jest ładne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
a co myslalas ze tylko długopisy tu siedzą phiiii;/ nom beatrycze jest okropne.....beatka jest ladne:P:P:P vanessy, jennifer itp. sąladne ale w USA i Anglii :D:D:D: a unas to tylko szpan i pozerstwo moim zdaniem;/;/;/ remigiusz wspolczuje starych, chociaz to nie najgorsze imie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione imiona zenskie to - Frida, Dylannah, Shonda, Sheyenne, Lacey Meskie - Thomas, Aaron, Isaac, Dylan, Richard, Robert nie lubie imion z seriali, arabskich i rosyjskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
a u mnie dziewczyna ma na imie : Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieciaki jak was wszystko
dziwi... Ciekawe ile osob w klasie ma tak samo na imie jak ty? To dopiero dziwne jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
a moj synek ma na imie Antoś.a corke nazwe Zosia albo Marcelina.nooooo,chyba ,ze bedzie drugi syn- Franek.i co?zabronicie mi bo Wam sie tak nie podoba?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
Marysienka,Marysia,Marynia-dla mnie sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zastanowcie
a ja mysle, ze autorka topiku ma kompleksy z powodu swojego imienia, oryginalnego tudziez nie i postanowila wszczac raban, zeby wszyscy odpierdzielili sie od niej. A wysmiewanie sie z jakichkolwiek imion swiadczy tylko i wylacznie o niskiej kulturze osobistej. Ludzi trzeba akceptowac takimi jakimi sa, lacznie z dziwacznymi imionami. To by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×