Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastOOlata

beznadziejne imiona/

Polecane posty

Gość Radzicie kupowac
wymiękam jak słyszę Natalia, Amelka, Andżelika (we wszystkich możliwych formach), Zuzia, Julka, oj, dużo tego... A z męskich - Jaś, Staś, Franio, Zygmunt i Zenon. Fu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze imię dla córki wybraliśmy wspulnie z mężem-Basia, z drugim nie mogliśmy dojść do porozumienia dość długo, aż mąż się zgodził na moją propozycję i jest Barbara - Bogumiła. Mąż stwierdził, że za tą Bogumiłę to mi się kiedyś dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p kkkk o
Najbrzydsze imiona żeńskie to Bożena i Grażyna!!!! Najbrzydsze imiona męskie to Wiesław i Zdzisław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryskloa
Rany każdy ma inny gust!!! Zawsze komuś nie spodoba się Basia, a dla drugiej osoby będzie cudnym imieniem, a z koleii na trzeciej osobie nie zrobi to żadnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
czy uważasz ze imie Agata jest dziwne?? bo jelsit ak to ty maszk ompleksy...bo wlasnie ja mam tak na imie.... nie zmuszę was byście nei dlai dziecku na imie ,,Alfonsina" (przyklad tylko daję) ale pomyslcie o tym , coi będzie ono czulo w chwili , gdzy jego imie usłyszą koledzy w skzole...... my nawet z Księdzem raz na religii rozmawialismy o dziwnych imionach i ksiądz powiedzial , ze ludzie dający tak dziecku na imie są niezle stuknięci i widzą tylkoc czubek wlasnego nosa..... (nie bede powtarzac innych slow, ktore mowilismy na lekcji, a ksiądz podważal nasze zdanie;) a Maria to przepiękne imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna wola
kazdy wybiera dla swojego dziecka takie imie jakie sie podoba, niestety ci barzdiej rozumni licza sie z tym, ze jest wielu zawistnych ludzi, ktorzy moga sie wysmiewac z wyjatkowego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nastOOlatka !!!! Coś tu nie pasuje, na którymś topiku, pisałaś, że Twoja mama jest w ciąży a bardzo nie chciałaś rodzeństwa, nazywając je wręcz "bachorem", a teraz piszesz, że na rodzeństwo sie nie zanosi !!! I po co była tamta prowokacja, dziecinko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to moje zdanie
super autoreczko, a jak sie okaze, ze Twoje dziecko, kiedys, dostanie imie popularne, aczkolwiek w chwili obecnej, bedzie sie kojarzylo nieprzyjemnie, to powinnas liczyc sie z tym, ze zawszem znajda sie takie agatki szmatki, ktore beda sie z niego wysmiewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
tylko nie szmatki ok? bo szmatką to jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoś to ładne imię...
jak chłopiec jest mały to będzie Antoś a jak stanie sie nastolatkiem to będzie Antek...a jak juz bedzie duzzo starszy to wtedy Antoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata noga zamiata
he he a Maria niestety wcale mi sie nie podoba Mańka bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata co ci w d**ie lata
Przestan tworzyc jakies dziwne prowokacje o nagle pojawiajacym sie rodzenstwie i o dziwnych imionach... Inaczej pomyslimy wszyscy, ze sama dorobilas sie bachorka w wieku marnych 15 lat buahahahahahahahahahahaha!!!:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata co ci w d**ie lata
No i panna zamilkla.... Czyzby faktycznie hodowala brzuszek w tajemnicy przed rodzicielami? Nooooooo Agatkoooooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie obojniaku
;/;/ czlowieku zastanow sie co piszesz i nir ob sobie jaj z ludzi, matko polko pochwal sie ze swoim- pol kutasem, pol cipą , tobie lata w brzuchu tasiemiec ..... a co do gllupich imion to wydaje mi sie , ze najbrzydsze imie na swiecie to kunegunda xDxD i jeszcze genowefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki dzieci
Ale ty głupiutka jesteś nastolato, szkoda gadać... I jaki brak tolerancji! Co cię to do choroby obchodzi, jakie ludzie imiona swoim dzieciom dają? Znasz takie powiedzenie: de gustibus nonest disputandum? Skąd możesz je znać... Ludzie, wy naprawdę nie macie większych problemów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim osiedlu (a jest male, 5 blokow) pojawia sie coraz wiecej dzieci, ktore maja cudne imiona :o Np: Oliwier (nie wiem czy przez \"w\" czy \"v\" ), Nikoletta, Wiki, Laurka :o Cholery mozna dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja mam na imie Linda
i nie uwazam zeby to imie bylo nieladne.moi znajomi uwazaja ze jest ok.i nie wiem czemu sie czepiacie chyba sa gorsze imiona np.Scibor,Mscislaw. a zreszta ja wole sie nazywac Linda i miec ta swiadomosc,ze od razu wiadomo o kogo chodzi,a nie nazywac sie KAska lub Anka jak tysiace innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
qrcze, przeciez Linda to nie najgorsze imie.....a ty matko dwójki dzieci ..... Boże, radze twoim dzieciom(oczywiscie, jezeli twoj nick jest prawdziwy) zeby jak najszybciej wyniosly się z domu..... nie zazdroszcze im, naprawqde..... miec taką matke;./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o
imieniu Inga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
hm.... Inga..... to jeszcze normalne, zwyczajne imię :P podoba mi się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padaczka
Niby każdego sprawa jak nazwie swoje dziecko - ale dla mnie imię powinno mieć2 albo 3 sylaby , żeby się wygodnie wymawiało i nie powionno budzić dziwnych skojarzeń - np. Alfons . Dziecko będzie i tak miało milion kompleksów i problemów jak każde dziecko , po co dokładaćmu jeszcze ten jeden , dając mu dziwne imię. Esmeralna albo Paloma ma rację bytu a jakiejś tam Brazylii albo gdzieś , bo inaczej brzmi Esmeralda Morales , a inaczej Esmeralda Woźniak , nie ? Nie mówię , że każde imię , które nie jest polskie , brzmi dziwnie , ale raczej powinno kończyćsięna "a" , tak w Polsce jest - po tym rozpoznaje się imię żeńskie. Ale Linda , Inga , Luka - te wszystkie imiona są skromne i jak dla mnie to nic w nich złego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Linda**
Hej! Ja mam na imie Linda i nie znam innej osoby o takim imieniu(chetnie poznam:)).Moim znajomym rowniez sie podoba to imie,nie widze nic w nim dziwnego,nadzwyczajnego czy glupiego.Choc imie jest oryginalne nigdy nie mialam problemow w szkole czy w pracy(wysmiewania itp..),a nawet przeciwnie:P POZDRAWIAM WSZYSTKICH ,KTORZY MAJA NIESPOTYKANE IMIONA:p:):p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy wybiera imie jakie chce dla swojego dziecka .To juz innych problem jakie imie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
Jak bede miała dziewczynkę to bedzie Natalia(po mojej babci, nota bene w jej wieku nie ma wiele nat..), jeśli bedzie chłopiec to Hubert ( patron myśliwych bo mąż ma takie hobby). Moja znajoma dala dziecku RAUL, masakra, takie wstrętne imiona dają ludzie z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
A co myślicie o Samancie...FUJ NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
Samanta - bleeeeeee fuj, to imie jest z USA, daja go zakompleksieni rodzice;/;/;/;/;/ Natalia-slicznie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak zapytam
jakie są fajne imiona dla chłopców?? Bo dla dziewczynki to by się kilka znalazło, ale dla chłopca...hmmm... MAteusz, Oliwier, kacper?? Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×