Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LOOOL

ZAFASCYNOWANY NIEZAFASCYNOWANA KOBIETĄ NA FORUM

Polecane posty

sorry , ale dla mnie to Są słodkości:-) ale skoro mówisz , że nic tu nie brakuje to może jakies piwo by się znalazło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki lekki kacuszek :-) poproszę Okocim palone tylko baaaaaaaaaaaaardzo zimne wypiję za wasze zdrówko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie nasze? gospodarza LOOLa nie ma - zarabia zeby mogl zaplacic pokojowce... bo ja tania nie jestem :P a moje? prosze bardzo... tylko nie spotkałam sie zeby ktoś pił zdrowie pokojówki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście , nawet nie zauważyłam kiedy przyniosłas :-O dzieki , jest zimne i pyszne :-D p.s. muszę przyznać , ze w roli pokojówki spisujesz się znakomicie , gratulacje dla Looola wspaniale dobiera sobie podwładnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Widze ze Slomiana sobie dobrze radzi w roli gospodyni ;-) Ja dopiero wrocilem z pracy i jestem potworniasto zmeczony... moze ktos zapoda jakis masaz ???? Pora na wieczorna kafke :P ktos chetny sie ze mna napic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowko podaje herbatke czerwona Earl Grey raz ;-) Moze cos slodkiego do tego ?? aaaa zapoomnialem 🌼 dla Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masuje jedna 🖐️...a teraz druga 🖐️ Kwiatek tak bez okazji.... no ale brak okazji to tez okazja zeby zrobic cos milego ;-) A ja plosze o masaz pleckow..bom tez zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dobrze trafiles ;) masowac to ja ..... chyba potrafie ;) najpierw rozgrzeje dlonie, maloze duuuuuuzo olejku pachnacego indyjskimi kadzidlami, rozgrzeje go jeszcze w dloniach i zaczne masowac.... ramiona, kark calymi dlonmi, potem kciukami okreznymi ruchami kawalek po kawalku wzdluz kregoslupa na sam dol az do kosci ogonowej... i spowrotem do gory az do karku... wiecej olejku... teraz pora na szczypanie skory po bokach... :o - co ja robie !!! przeciez to nie moja kategoria wiekowa hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to tylko masaz bez zobowiazan.... Jak Ci minal dzionek ?? Smakuje herbatka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialem wyzej z ta herbatka...chcialem jeszcze raz uslyszec ze Ci smakowala :P Pierwszy dzionek....ok tylko troszke mnie glowka boli od natloku informacji...ale ogolnie jest ok...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaz skroni...mhmmm....ciekawa propozycja.. alez bosko pachnie ten olejek....az caly sie od niego swiece ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ci zimno? lepiej sie okryj - bo po masazu trzeba zatrzymac cieplo :) albo lepiej zapal w kominku i usiadz przy nim na cieplutkiej baraniej skorce zawiniety w patchworkowa narzute ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz siadam na tym cieplutkim baranim dywaniku ;-) kominek juz sie rozpala...siadaj obok...bedzie cieplej... widzisz jak olejek zaczyna ze mnie parowac....zapach unosi sie w powietrzu.... zapach olejku zmieszany z zapachem Twoich perfum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzataczka tez czlowiek...:P mhmm...wiidze ze jednak zalozylas ten fartuszek..:P hmm ladnie Ci w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×