Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcova

ZAPROSZENIA I WIERSZE

Polecane posty

Gość marcova

JAKI WIERSZ NA ZAPROSZENIU ŚLUBNYM? Może ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata sabrina
Moim zdaniem zaproszenia powinny byćjak najbardziej proste. Minimum tekstu , prosta , jasna informacja - gdzie wesele , gdzie ślub. Jakiekolwiek wiersze czy sentencje uważam za ckliwe , tanie zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcova
to prawda. Również uwielbiam prostotę, ale chyba coś tam z boku trzeba naskrobać albo ja mam tylko takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas rybonukleinowy
E tam , moja koleżanka przysłała mi takie zaproszenie : "Anita i Tomek z radością zapraszają X z osobą towarzyszącą na swój ślub , który odbędzie się dnia 3 września 2005 o godzinie 14:30 w kościele ...... oraz na przyjęcie weselne w ..... Prosimy o potwierdzenie przybycie do ....." I git , i więcej nic mi nie trzeba na tym zaproszeniu. Zaproszenia były w ogóle bardzo fajne , nie jakieś tam żadne tkliwe gołąbki ani żadne takie , tylko w grafice komiksowej - parka w ubrankach do ślubu jedzie sobie na rowerze , na tandemie - fajne , sympatyczne zaproszenie , bez robienia księżniczkowo-tiulowych ceregieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcova
jeśli tak mówicie to tak zrobię :) Dzięki za rady. Podoba mi się ten pomysł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas rybonukleinowy
oczywiście to jest sprawa subiektywna , sama jestem podobna w kwestii gustów i upodobań do mojej koleżanki , więc ta konwencja mi się podoba. Nie jesteśmy typoem księżniczki. Ale są osoby , które lubią się czuć jak miss smerfetka , koronki , tiule , gołąbki i balony - co komu się podoba. Np. moja kuzynka. Zaproszenia miała kwadratowe , białe z wytłoczonym jakimś tam wzorem , dość skromnym , w środku była też informacja , ale w bardziej dwornym stylu , a do tego dołożyła jakiś cytat saint exupery`ego , cośw rodzaju że kochaćto nie znaczy patrzyćna siebie , tylko razem patrzyćw tym samym kierunku. Osobiście nie bardzo lubię taką wzniosłą konwencję , ale nie było to w żadnym razie kiczowate i nachalne . Takie też w sam raz. Tylko mówię - jak komu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.................... .... ............. .... .............. .............. .... .............. ........... .................... ................... ........... ......................................... ............. ..................................... ................. ............................... .................... ........................ ........................ ................. ............................. ........ ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.................... .... ............. .... .............. .............. .... .............. ........... .................... ................... ........... ......................................... ............. ..................................... ................. ............................... .................... ........................ ........................ ................. ............................. ........ ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.................... .... ............. .... . .............. ............. .... .............. . ........... .................... ................... . ........... ......................................... . ............. ..................................... . ................. ............................... . .................... ........................ . ........................ ................. . ............................. ........ . ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
---------------👄----------------- ----👄-👄-👄---- --------👄-👄-👄--------- ----👄-👄-👄---- ---------------👄------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--------------👄----------------- ----👄-👄-👄-👄-👄-- --------👄-👄-👄--------- ----👄-👄-👄-👄-👄-- ---------------👄------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×