Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A do tego jeszcze kolege mam jednego zimnolubnego i caly czas otwiera okna. Ja zamykam i tak w kolko... I zimno mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny - kasa mi się nie zgadza ! I żeby to jeszcze moja to olał ale spółkowa ! MB już w drodze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA nie wie czy posiadła umiejetnosci T., ale cóż, do odważnych świat należy, to połóż się Ptaszysko na miękkiej kanapce, zamknij oczki i myśl tylko o tym, że jesteś bezpieczna i ciepło ogarnia całe Twoje ciało...przykrywam Cię mięciutkim kocykiem z tygrysem...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest wigilia ŚWIĘTA KOBIET!!:D Ptaszysko przyjmujesz życzenia czy bojkotujesz? Flowka poczytaj... Mit pierwszy: przyjedzie rycerz na białym koniu i uwolni mnie z potrzasku codzienności. Moja droga, nie przyjedzie. Nie tylko dlatego, że rycerzy już nie ma, a nawet, jak podejrzewam, nigdy nie było. Nie przyjedzie, bo trochę w odwłoku ma Twój los. Po świecie włóczy się na tyle dużo hożych, czerstwych wiejskich dziewcząt z krągłą, zdrową piersią i apetycznym biodrem, że wychudzone królewny z długimi i tłustymi włosami, pobladłe z niedoboru tlenu i żelaza, nie wydają im się tak pociągające. Zwłaszcza że wyemancypowane toto i wprawdzie chciałoby być uratowane, ale potem najchętniej stanowiłoby samo o sobie, a to doświadczenie dla rycerza nieznośne. Z drugiej strony... różnie bywa. Może być i tak, że w końcu rycerz taki przyjedzie, wdrapie się i uratuje. I co? Żyj tu potem z takim. Tyłek od miesięcy nieumyty, maniery prosto z siodła, końskie poczucie humoru i żądanie permanentnej wdzięczności. A idź! Mit drugi: moja miłość stworzy mu nieznaną perspektywę i zmieni go. Przy mnie będzie inny, na pewno. Dziewczyny, litości. Nie krzyczę, szepczę błagalnie. Co zmieni? Jak zmieni? Na jak długo zmieni? Prostak prostakiem zostanie, emocjonalny wrak – emocjonalnym wrakiem, a kłamca – kłamcą. Są sprawy, których kijem nie da się zawrócić, tak jak Wisły. Nawet jeśli wydaje się Wam, że kijek dzierżycie wystarczająco mocno. Jeśli tak jest – to uprzejmie poproszę palnąć się tym kijkiem w głowę. Tak mocno, by wybić sobie z niej mrzonki. Mit trzeci: mężczyzna, który mnie wybrał, pragnie się ze mną zestarzeć. Oszalałaś??? Zestarzeć? To ostatnia rzecz, jaką mężczyzna w ogóle zakłada. To znaczy, zakłada, że Ty się niewątpliwie zestarzejesz i że trzeba zawczasu zapewnić sobie kogoś w odwodzie. On się nie zestarzeje nigdy, proszę to przyjąć jako pewnik i nie podśmiewać się, gdy próbuje wciągnąć swoje 40 kilo nadwagi pod żebra na widok apetycznej dwudziestoparolatki. Zraniwszy go boleśnie, możesz tylko przyspieszyć wyrok na siebie. Mit czwarty: połączy nas dziecko i wszystko się poukłada. Błagam, tylko nie to. Czym Ci to dziecko zawiniło, że na wstępie wsadzasz je w kierat, z którym sama sobie ledwie radzisz? Ty nie jesteś w stanie spoić tego związku, a takiej kruszynce chomąto na kark wciskasz. Co za los mu chcesz zgotować? Związek i tak się rozpadnie, a jak się nie rozpadnie, to zatruje życie. Tylko ofiar będzie więcej... Podoba mi się ten tekst...Ko zaraz napisze, że znów obdzieram ją ze złudzeń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, ze zakupiłam [jasne, ze na cześć Tańczącej] babkę cytrynową za 2,60 zł w LP. Razem ją bedziemy ucierały TWA ! :D A dzisiaj kolejne odcinki Magdy M i będzie Pawełek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negocjacje biznesowe trwaja nadal ! Doradca zaczyna sie rozpuszczać jak dziadowski bicz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro piszemy tylko o sobie ! O facetach ani słowa ! Ptaszyko - przeczytaj uważnie i się zastosuj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się Ptaszysko dobrze zastanowi zanim o cokolwiek zapyta ! Ostrzeżenie pierwsze i ostatnie ! Powtarzać nie będę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WSZYSTKICH KOBIET!!!! Tajemnicą jesteś, z księgi czarów - zbiegłą, mgłą zaklętą, którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto - puchu marny, a nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym słowie - piękna, miłości i życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Ja sie nie pytam przecie... Wg wytycznych to zakazane... A ja lubie zyc w blogiej nieswiadomosci :D Tanczaca---> Kanapka ok, kocyk przedni... a mizianie to gdzie bylo??!! :P I jeszcze jedno... JAK MOZESZ OBDZIERAC MNIE ZE ZLUDZEN!!! A dzis nie bojkotuje ;) W koncu to nie amerykanskie swieto, nie...?? I co z tego, ze komunistyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×