Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Krokusiki mi porozkwitały ślicznie na Twój przyjazd Tańcząca ! Fioletowe są wszystkie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na orkiestrę to już mnie nie stać niestety ! Ale ugoszczę jak potrafię ! I kołysanki Ci będę śpiewać do snu i kołderką utulę ... nie wystarczy ? :D [TWA wie bo przekonała się na własne uszy, że Flowka potrafi śpiewać, oj potrafi ... głośno !]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jadę do Ciebie odpocząć, oderwać się od wszystkich swoich problemów...u Ciebie żyje na luzie... i naprawdę niczego nie potrzebuje oprócz spokoju...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze ! Już sama zmiana otoczenia działa ! :D Będę Ci świergotać na żywo !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co będzie jak przyjadę do Wrocka ? Ja i Ptaszysko przy browarku a Ty ? Nigdy się od nas nie uwolnisz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki kochane!!! Jeszcze tylko 43 godziny i zobaczę Flowkę:D A teraz do łóżeczka grzecznie [ śpioch], bo wczesnym rankiem trzeba pozałatwiać, popracować...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Ja juz od 7 smigam!! 😠 Ciekawe kiedy sie wyspie, jak wczoraj do domu wrocilam o 22... Mozecie mi wspolczuc. Pozwalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 7 haruje, do 21... chyba styknie, co...? Sie moralizatorka znalazla... Mowia, ze odpocznie sie w trumnie... Heh... to ja juz poprosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca jest wynikiem konieczności zewnętrznej. Twórczość jest wynikiem konieczności wewnętrznej. Przed każdym człowiekiem stoi wybór - tworzyć czy tylko pracować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze z wypoczynku i wcale nie musze pracowac... Wypoczynek mnie nie meczy... Nie mam wewnetrznej potrzeby robienia czegos konstruktywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 no i co jest...??? Gdzie jest to co do mnie nalezy...?? Ja stanowczo domagam sie przyznania ZOO !! Bo dzis to ja przewrazliwiona jestem... :P Na palcach trza chodzic wokol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci przyznaję ZOO Ptaszysko !!! 🌻 4500 !!!!!!! Bo TWA dziś zajęta wyjątkowo. Gorączka przed wyjazdem, przygotowania na ukończeniu. Zresztą ona była spakowana już tydzień temu ale musi pozapinać na ostatni guzik wszystkie sprawy domowe ! Odezwę się z pracy - dziś popoludniówka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Tanczaca to juz z miesiac temu sie zaczela pakowac... :P Teraz pewnie paznokcie smaruje... Szmaragdowe z brokatem :P A moze wloski na zielono zrobi :P Lo matko... i ufoludka zobaczysz :D Dzieki za ZOO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawy włosów i paznokcji to już ma chyba załatwione. Urzędowe załatwia żeby z czystym sumieniem zajechać tu do mnie ! :D Jak się niebawem zjawi to nadrobi zaległości. Ja zmykam do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko czego wrzeszczysz? Hałas po całym Wrocku się roznosi! Niedopieszczona jakaś czy cuś?:P Flowka bombarduje cała roztrzęsiona, że KO samotna, nieszczęśliwa...cały Poltegor drżał w posadach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... bo jestem dzis drazliwa, niedopieszczona i zla na caly swiat, a jeszcze opoznienia w przyznaniu nagrody to juz zniesc nie moglam :P Mocne mam gardziolko, nie...? [chrypie przerazliwie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×