Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tańcząca - załatwiłam Ci : - w piatek kolację biznesową - w sobotę piwko z moimi kumpelami i co Ty na to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz, że Cię namawiam do bezeceństw ! Będzie miły wieczór za gratis ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpusta i swawole :P , w końcu jesteśmy wolne kobiety, mamy pełne prawo do przyjemności, a Ty wiesz, że ja romantyczna jestem ale i rozważna, mnie się nie da - tak pstryk palcami i poderwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną też trzeba najpierw troche pochodzić ... na piwko naprzykład ! Dorosłe to my jesteśmy - romantyczne ale ja na pewno nie jestem rozważna. Przyznaję się bez bicia ! Jestem spontaniczna aż do bólu ! :D Choć ... nie zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wieczorem będziemy już razem TWA ! Biedne Ptaszysko - oczka sobie za Tobą wypłacze ! Obiecuję, że będziemy się tu zjawiać systematycznie choć może nie tak często jak zawsze ! Jutro meldujemy się z ranka na kawce i chóralnie żegnamy Tańczącą. Obecność obowiązkowa !!! Ja jestem w tej lepszej sytuacji, że rano pożegnam a wieczorem powitam !!! :D Pani M z miasta R = zapraszam do nas. I bez obaw - mu tu same swoje ! :D A dla reszty : DOBRANOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy obecnosc byla juz sprawdzana...?? :D To ja sie melduje!! Wprosze mnie wpisac na liste :D mowie Wam jak ja bede plakac!!! [postanowila pokazac jak teskni w calej rozciaglosci, w koncu zalozyla sie o piwo z Tanczaca :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista obecności odfajkowana. Pełen skład ! TWA Ty nie dziwacz - nie dość, że kawkę serwuję to jeszcze Ci źle, że nie do łóżka. Ty się przyzwyczajaj do tego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - gdzie jesteś ? Płaczesz w kącie ? Proszę - cały kartonik chusteczek ! TWA A Ty co ? Już jesteś w pociągu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartonik...??? Kartonik chusteczek to ja dziennie zuzyje... Musicie mi zapas zostawic... Taaa... ja wczoraj mowie Tanczace, ze pewnie od rana bedzie swirowac i nie bedzie miala czasu na kafe... a sie zapierala ze nieprawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca to ma teraz gorączkę przedwyjazdową ! Ptaszysko - załatwię Ci dostawę chusteczek prosto od producenta ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja byc mieciutkie... zebym sobie dzioba nie zdarla!!! Taaaa... Tanczaca pewnie juz na DG pojechala, zeby sie nie spoznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą mięciutkie - może Velvet ? :D TWA to tylko kawkę wychlała i siedzi na peronie ! Tańcząca - nie machaj - PKP nie bierze na autostop ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet moze byc... :D Moze byc o zapachu mentolowym, lawentowym... byleby nie jakies dziwolagi :P Zeby tylko Tanczaca nie probowala wskakiwac po jadacego pociagu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - to już mnie zaczyna niepokoić ! Tańcząca odezwij się ! Tu się komitet pożegnalny zawiązał a Ciebie nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... Z rozpaczy zglodnialam :P Poszlam po amu ;) Taaa.... no dobra... Z rozmaczy mi sie pomiachalo... Z DM... wiem, wiem... A Ty cos dzis od rana robilas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka honorowa Tańcząca ! Nie piskaj tylko torbę w łapkę i na dworzec ! Orkiestra już czeka, perony przystrojone, przemówienia wyuczone na pamięć ! I co mam z tym zrobić ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnooo... co robiłam? no wiesz...właśnie, chciałam Ci powiedzieć, że czas płynie tak szybko...:P [TWA wie...że to ostatni moment by zmienić temat i zapytać Ptaszysko o o to czy ogladalo \" Syrianę?\"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A nie chcesz przecwiczyc przemowienie? Nadstawie ucho (zeby Tanczaca nie slyszala...). Wiesz, ze praktyka czyni mistrza... ;) Tanczaca---> Doooobra... juz wiem co robilas :D Maczalas sie w wannie pelnej bombelkow, pilas szampana i jadlas czekolade :D Nie ogladalam jeszcze ;) Wielu filmow jeszcze nie widzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka a ile długopisów mam zabrać, bo ten temat jeszcze nie był poruszany w naszych nocnych rozmowach Polaczek?:P Ptaszysko no mów jak mnie kochasz!!!!!!!!!!!!!!:D Gdzie ta rozpacz, gdzie łzy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po Ci długopisy TWA ? Przecież będziemy gadać a nie pisać ! :D Ptaszysko - moje przemówienie tak wykute na blachę, że mucha nie siada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Lo matko!!! No przeciez to by bylo podejrzane jakbym juz teraz zaczela rozpaczac... Jeszcze tu jestes :P flow---> Ale wiesz... ze mozesz miec obkute na blache, a w obliczu wielkich wzruszen i emocji wszystko zapomniec... i co?! I siara bedzie :P A hawajski wieniec juz upleciony?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×