Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Trzeba do przodu Ptaszysko, do Unii, do nowego ! A co zrobisz jak u nas eurowce będą ? Przestaniesz płacić ? To Cię zapuszkują ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trzeba bedzie to sie zastanowie... Ale nic na hura! Poza tym, ze zaczne uzywac nie znaczy, ze mnie to bedzie podniecac :O Unia won!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ewentualny\" znaczy, że taka opcja wchodzi w grę ? :D I jaki on by miał być bo nie doczytałam ! Ptaszysko pisz drukowanymi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko bredzisz - nawias tyczył się faceta na całe życie?:p Używasz zwrotów niepopularnych i i teraz jest problem, bo się zrobiła półka składana na pranie, podparta puszką dwuwarstwową cebulki!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu szyfrujecie ! Jeszcze się taki nie narodził co by to zakumał ! Nową Enigmę by trza wynaleźć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Wszystkie opcje wchodza w gre... Ponoc nigdy nie powinno sie mowic nigdy. A powinien byc: NIEŚMIGANY (specjalnie dla Ciebie drukowanymi :) ) Tanczaca---> NAwias sie tyczyl innych rzeczy, m.in mezczyzn... :P Jakiego niepopularnego zwrotu uzylam, co?? ;) I co sie zrobilo...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie to nieważne Ptaszysko, że nic nie rozumiemy ! Półka i cebulka - ale wymyśliła ! To pozostanie słodką tajemnicą TWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie co laseczki garnek do mleka ma to do siebie, że można przy pomocy kija drewnianego wsadzić do kufra gospodarczego i położyć na matę podłogową a tymczasem sitko do gotowania na parze przemieni sie w knedle ziemniaczane i z tego w końcu zostanie pilarka z laserem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to oznacza, ze trwa jakaś megapromocja na szrocie a gratis dają knedle ziemniaczane dla pierwszych stu osób ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te produkty można kupić w sklepie L :p Można w nim nabyć hauwę, będzie blisko, żeby zamoczyć bo O jeszcze płynie... Ptaszysko a jakie jest Twóje zdanie w sprawie pilarki, srtuga, wiertarki lub szlifierki?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są narzędzia do mordowania Tańcząca ! A na ten temat to Ptaszysko będzie miała wiele do powiedzenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - to masz wymagania ! Ale zejdź trochę na ziemię tzn, sfruń z tych obłoków ! Takiego to tylko w Erze Ci dobiorą ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak takiego nie bedzie to nie chce zadnego ;) Wymagajaca jestem, a co!!! Zreszta oczekuje tylko tego, co sama jestem w stanie dac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - to nie ja walę z kalacha ! Tańcząca - ja juz mam w Erze komórkę, nie wiem czy nam dadzą po nieśmiganym ? Może przy następnej umowie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Z kalacha to humanitarnie jest... ALe szlofierka!! :P :D Taaa... ponoc zachecaja ludzi roznymi gratisami jak sie konczy umowa... moze sie co fajnego trafi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wycieli tylko mnie przesunęł na poprzednia stronę jak skasowali pomarańczowego !!! Żyję ... jeszcze ! A że faceci są z Marsa a kobietki z Wenus to taka książka była w MPiK-u ! :D Kto czytał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co stalo sztywne prezne i twarde? Bo nie wiem... Nie widzialam wierszyka :( Chyba mam umiejetnosc ignorowania pomaranczy :D Nie czytalam takiej knigi... Wole inne klimaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×