Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

\"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne.......\" Znacie? Znamy....to posłuchajcie....Ja wolę iść tam gdzie chcę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matko....a ja spać miałam iść.... Jutro gadulca odpale...rentgenowiczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj grzeczna jest tylko KO i to też nie zawsze ! Jej pociąg do picia na wałach z gwinta jest niebezpieczny !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA zostaw tą kasę w spokoju. Nie rozmnoży się przez noc przecież ! :D To moje ostatnie minuty dzisiaj na forum więc korzystajmy póki mozna ! :D Moniał Każdy musi w końcu iść spać ale jutro ... jak zwykle wieczorkiem znowu tu będziemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Flowka ja też jestem grzeczna, dbam o WAS dostarczając nieustannie tematów do rozmów:P Napisz do Ptaszyska, że wcale nie chcesz firanki, bo ta się uparła i mi wciska ciemnotę w biały dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brakuje 20 groszy.....Autentycznie. Dziecku do szkoły na mleko muszę dać. Rano do sklepu pogonię....rozmieniać kasę...tą wielką :O Pomiziać też bym się chciała....ale spać muszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Do Ptaszyska ! Ja nie chodzę w firankach więc czegoś takiego TWA by mi nie zaproponowała nawet w snach ! Ja kocham tiule i takie tam prześwity. Kumasz ? :D To o czym pisze TWA musi być piękne bo ja piekna jestem !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał łap ! [ Flowka rzuciła 20 gr - przecie szysbko doleci bo ma do P niedaleko!] Nie rozmieniaj kasy bo potem szybko jej zbraknie w portfeliku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę jutro...Ten topik trochę niebezpieczny. Grzecznie chciałam .....że fajny i miły i itp... I już jutro znów będę. Przez Was...... Fajnie tu..... Do jutra.... i nie miziać się przesadnie prozę.....Z umiarem.... :D Bo ja zwariuję!!!!! Do cna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - trzymamy za słowo ! Do jutra ! I bądź grzeczna w nocy ! :D TWA Skoro nie mam innych przyjemności to chociaż pozwól mi popalić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchę mam w domu. Kocham ją bo to znak wiosny. Idziemy spać. Ja i mucha. 🖐️ Chyba mucha pójdzie spać jak światło zgaszę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał To już nie masz do kogo się przytulić tylko do muchy ? :D Ty tez zła kobieta jesteś, że nie masz się z kim miziać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie mam się z kim pomiziać.....Ale mam muchę...He he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dosyc na dzisiaj. Idę spać sama - nawet mucha mnie nie nawiedziała chociaż wiosna podobno ! :D No i znowu TWA idziemy spać bez o ... ! :D DOBRANOC WSZYSTKIM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC...ode mnie i od mojej muchy.... Gdzieś mi zwiała... Może śpi???? Sama??? To świntucha nie mucha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Femme: I follow my heart Real Mc Coy: I follow my heart: Ania Świątczak: I follow my heart Real Mc Coy: Espera I need to talk to you Me cema girl you know it\'s true Candela you\'re the once for me Your love made me a believer Quisiera another night of love Entera I wonna have it all Candela so come and get your love Ven tome my gazolina Michał Wiśniewski: Pozwól mi dotknąć choć rąk Złożę w nich prośbę by spotkał się wzrok Ania Świątczak: Wbije w Twe oczy namiętność i chęć Michał Wiśniewski: Dotrę do serca czy chceeeeeeesz ? WSZYSCY(Michał,Ania,Jacek,Magda,Justyna,Real Mc Coy) Posłuchaj dziś serca, w nim miłość się tli Wyprosi okrutną samotność za drzwi Niech obydwa zapłoną, nie zgasi ich nikt Podążaj za sercem, od dziś jestem w nim!!! Magda Femme: I follow my heart(2) Real Mc Coy: Espera I need to talk to you Me cema girl you know it\'s true Candela you\'re the once for me Your love made me a believer Quisiera another night of love Entera I wonna have it all Candela so come and get your love Ven tome my gazolina Michal Wiśniewski: Po prostu badź, przytul jak nikt Ania Świątczak: Aż serca kiedyś przestaną nam bić Michal Wiśniewski: To co zostanie, to miłość i wiem Ania Świątczak: Ze śmierć nie wie czym miłość jest WSZYSCY(Michał,Ania,Jacek,Magda,Justyna,Real Mc Coy) A w sercu jak w sercu, w nim miłość się tli Zaufaj mu zawsze, dla Ciebie chce bić A płonie w nim miłość, po kres naszych dni Bo dzięki niej wiecznie, gdzie ja - tam i Ty... Magda Femme: I follow my heart and ones day I\'ll confide The way that I fell about you by my side Let me be with you now I know it\'s right To follow my heart cause our live is the light Dziewczyny: I follow my heart I follow my heart I follow my heart Michal Wiśniewski: mister love Dziewczyny: I follow my heart... Ich Troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze kawke
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK ! 🌻 I znowu wiosna za oknem ! :D Oj, niewyspana dziś jestem - te zmiany w pracy mnie dobijają. Jak kobietki u Was ? Na chodzie czy nietomne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej.... Flow i ja jakaś niewyspana jestem :O Mucha mi uciekła :-( Za to mąz dzisiaj wraca. Pytanie za 100 punktów - co lepsze? Mąż czy mucha? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka - co to za pytanie ? Ja ani muchy ani męża ! :D Więc nie muszę wybierać ! Ale ... skoro już trzeba - wybieram mniejsze zło ! Kobitki - gdzie reszta ? Wstawać, wstawać !!! [Flowka krzyczy tak glosno żeby we Wrocku usłyszeli !!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 cicho!!! Ludzie spia jeszcze!!! Lo matko!!! Ale wczoraj porzadzilyscie...A ja glupia poszlam sie stosunkowac ;) Ale mi pryszcze porosly na jezyku!!! :P Nie nadazam to ja ostatnio, heh... monial---> 🖐️ i odpowiedz na pytanie za 100 pkt: po dlugim namysle wybieram MUCHE :D Co wygralam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×