Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie wiem o co chodzi ale tulę...[przytula mocno] Awizo mam w skrzynce....:O Jakiś list polecony....Znowu ktoś chce jakąś kasę ode mnie???? [strzela sobie w łeb]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał ja też, ale już na biurku !!! Szaleństwo TWA nie ma końca...:P [ TWA po głębszym namyśle, uważa jednoznacznie, że to Flowka jest temu winna, bo rozpaliła w duszy TWA Wieczny Ogień]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko :D oddawaj kulę....Jeszcze raz w lufę wsadzę...Kulę :D oczywiście..... Uwielbiam gadać....jak nie wiem o czym :O Co Wy cholerka...macie w sobie? Chciałam tylko grzecznie pochwalić topik i....siedzę tu!!!! Choroba, choroba, choroba.....a awizo....szlag z nim. Kasy nie dam!!!!! Bo nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie robiłam podsumowania wczoraj szego kupowania :P a więc TWA weszła w posiadanie celofanu pełnego kóleczek z kukurydzy ze słonecznikiem; 5 zabawek do piaskownicy + Złota Brama...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Nie oddam!! Ja zlapalam!! Moja kula!!! Wsadz se w lufe cos innego :P Nie przejmuj sie... ja czesto nie wiem o czym gadam... :P Tanczaca---> Cos Ty do celofanu wsadzila...??? A celofan bananowy? Czy czekoladowy...:P Zawawki do pisakownicy...?? O_O dziecinniejesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie dodatkowo niepocieszona jestem... bo CF mam po wlosku... A On ma takie pieknny glos :( I ni ma zadnej innej wersji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy szeroko zamknięte...... To ja!!!! Celofan do \"strzelania\" uwielbiam. Z dziećmi własnymi się o to biję :O Ptaszysko---moja kula, oddawaj!!!! [pustą lufę ogląda]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie mialam wlasnie oczy po tym co zobaczylam wieczoram... w nocy :D monia... to Ty w celofan strzelasz??? O_O Kuli nie oddam. Ja mam kule... Ty masz lufe :P [zastanawia sie co tez tam ciekawego w pustej lufie monial widzi...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam taki celofan z \"pąkami\" do strzelania..... Kocham strzelać. Na strzelnicy zawsze mam najwięcej punktów. Ptaszysko---oddawaj kule. Będę strzelać! Lufy nie mam.....Lufa wieczorem będzie :D I co ja robię tu, co ty tutaj robisz 12 ciężkich szczerozłotych koron moją głowę zdobi jest tyle różnych dróg co ty tutaj robisz kolejny piękny marmurowy pomnik koło domu stoi Już każdy powiedział to co wiedział trzy razy wysłuchał dobrze mnie wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak jak jest i co ja robię tu, co ty tutaj robisz są takie rzeczy że nikt nie zaprzeczy po co tu się głowić z daleka słychać szum, co ty tutaj robisz Już każdy powiedział to co wiedział trzy razy wysłuchał dobrze mnie wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak jak jest i co ja robię tu, co ty tutaj robisz mieć te przestrzenie na jedno skinienie wiele wynagrodzi nie trzeba tęgich głów, co ty tutaj robisz takie okazje bale i lokale chcą bym się narodził Już każdy powiedział to co wiedział trzy razy wysłuchał dobrze mnie wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak jak jest i co ja robię tu, co ty tutaj robisz 12 ciężkich szczerozłotych koron moją głowę zdobi jest tyle różnych dróg co ty tutaj robisz kolejny piękny marmurowy pomnik koło domu stoi Już każdy powiedział to co wiedział trzy razy wysłuchał dobrze mnie wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak jak jest i co ja robię tu , co ty tutaj robisz Kocham to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez to kocham :D Kuli nie oddam. Lufa Ci wystarczy :P I tez zawsze chialam isc na strzelnice!! ;) Chociaz cela to ja nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bez MB to dzien stracony ! W tym biurze na trzeźwo się nie da pracować ! Help !!! :D TWA gdzieś się zgruzowała ? Ptaszysko chce strzelać ! Moniałka chce się zastrzelić ! Ludzie - co się wyrabia ? Tylko ja na stanowisku pracy liczę godziny do wyjścia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś racje Moniałka, za awizo chcieli kasę...:P Ale za to mam oczy brokatowo - srebrne....:D Od dzisiaj zaczynam sesje na kozetce...musze komuś powiedzieć z kim się zadaje i jaki to ma na mnie wpływ...:P Ptaszysko u mnie jakiś CF się pęta na emulkach, zobaczymy czy makaroni...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jaja nie blyszcza!!! Sa matowe!! Chyba, ze sie je pokoloruje lakierem :D Skopie porecz temu co Ci prad zakosil!! 😡 flow---> Ty alkoholiczko!! Chcialabym postrzelec... zawsze chcialam... a co!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca Co to za pusty mail mi wysłałaś ? Taki suprajsik czy cuś ? To, ze prądu nie było nie oznacza, że puste maile się wysyła ! Ripita poproszę ale pełnego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz o mnie opowiadala na tej sesji...??? Powiesz panu jaka jestem wspaniala? :D W emulu to italiano jest... wiem bo mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca - a dostalas moje gratisy na @ ?? Bo chyba wyslalam na stara poczte... Taka mialam zapisana w ksiazce... pozniej sie skaplam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Ale Pani...?? Mi sie juz wlaczyla wyobraznia... widzialam oczami wyopbrazni lezaca Tanczaca na kozetce i przystojnego Pana psychologa z boskim, glebokim glowem siedzacego obok... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę opóźniona jestem :D Obiad dzieci chcialy..... :O A jaja to se niedługo wszyscy pomalujemy..... Co Wy z tymi kozetkami? Ja pierwsza leżę....A o prądzie nie gadam. Kasę tylko łupią............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na żadną kozetkę się nie dam położyć ! :D Mam opowiadać obcej babie o moich PeS-ach ? Nigdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na kozetkę całkiem chętnie :D Kto zwariuje? Ja czy....??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×