Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A to bardzo niegrzeczne bylo... Takie niesocjalnie i nietaktowne... ALe nie widzialam... wiec dalej uwazam, ze ideal... Dzien bez wazeliny to dzien stracony, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ty się nie podlizuj Tańczącej bo to ja z nią spałam !!! :D Ty tylko browary piłaś a to przepaść ogromna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Aaaa... nieprawda... Ty nie wiesz jak wspolne ciagniecie z gwinta zbliza ludzi!!! :D Tanczaca---> Tobie sie jeszcze mieszcza te ZOO...?? ;) Dawanie na msze nic nie pomoze... smiem przypuszczac :P Lepiej oszczedzaj na kwake :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańczącej już się ZOO nie mieszczą na żadnej półce ? Może na parapecie będzie miejsce ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli parapet za oknem oczywiście. Tak coby wszyscy widzieli ! :D Szacunek u sąsiadów wzrośnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierściuch niech nie próbuje niczego. Tutaj nie obowiązują żadne normy poza naszymi. Ptaszysko - nie karmili dzisiaj rano? Śniadanka nie dali w domciu ? Widocznie nie zasłużyłaś to teraz piętki skubiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Sama sie karmie... Pyszna pieteczka ze swiezutkiego, jeszcze cieplutkiego chlebusia z maselkiem... :D To jest to co tygryski lubia najbardziej!! :D A nie jedzenie patrzace z talerza... :O nie za duzo tych zdrobnien...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptszysko - jak to się nie da zakumać ? Jestem żywym przykładem, że można jak się ma skypa i gg podłączone ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca ---> juz drugi raz w tym tygodniu zgadzasz sie ze mna :D nie wierze!! ;) Jakich latarni... jakie 7 godzin... flow---> Ja nie bardzo jestem za pan brat z tymi cudami techniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - zdrabniasz - znaczy się starzejesz się. Uważaj na te terminy odstrzałów ptactwa ! :D Tańcząca - moja latarnia niedługo się zapali ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Jakie terminy?? Jakie odstrzaly...?? Ty mnie nie strasz... skad ktos z dolu moze wiedziec, ze ja juz zdrabiam... A starzeje sie od urodzenia, heh... Bo zycie to smiertelna choroba... (jakos tak to bylo ;) ) U mnie sie nic nie pali i nic sie palic nie bedzie... A u Tanczacej to na zielono powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki - czas na kosmetykę i wypad ! Ptaszysko - opiekuj się Tańczącą jak mnie nie będzie ! Jutro zdasz relację ! Tańcząca - nie wskocz do telewizorni z wrażenia jak będzie to tango ! :D Na pewno jeszcze dzisiaj dam znak życia. Telefonicznie. Trzymajcie się cieplutko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A co bedziesz robic w piwnicy...??? Masz tam ziemniaki...?? A ja tam nigdzie nie ide... A moze by tak... CF... ale co za duzo to niezdrowo... chyba... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niepocieszona... flow sobie poszta... a Tanczaca uznala moje towarzystko za malo wartosciowe i poszla zrec ziemniaki do piwnicy... heh... Przegralam z ziemniakami :O Niech mnie ktos przytuli!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie jednak rzucam w ramiona CF. Moze On mnie chociaz nie rzuci... :P Jak cos to komorka mam przed nosem... zadnego esemesa nie przegapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Tanczaca sie nie moze zdecydowac... Papu, czy po okap... :P A pewnie, ze mlody... (prawie w moim wieku :P ) i uwija sie jak moze... Dla mnie to wciaz malo!! NIenasycona sie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA może - zawsze i wciąż !!! I po raz 3 się zgadzam , też nienasycona jestem!!! Weszłam w posiadanie 2,5 l napoju do rur, inne rzeczy zamówiłam!!! :D No i zwariowałam :P zupełnie na stoisku z firankami !!! Ptaszysko co ciekawego ostatnio oglądałaś? Możesz coś polecić? Pierwsza latarnia zapłonęła!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×