Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja patrze wieczorami na inno zdjecie... Twojego nie mam :P Ach... te piekne oczy!! :D (jak zaczne byc monotematyczna to walcie smialo!! :P ) O co chodzi z szefem...? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bede wiedziala co z szefem...? ;) ok :D Teraz przynajmniej mam na kogo patrzec rano i wieczorem... mam z kim jesc kolacje :) Mam z kim sluchac radia... Heh... dziwaczeje czlowiek na starosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na imieniny...?? Ale Ci dobrze :D Tez bym poszla, heh... [oczami wyobrazni widzi stoly pozastawiane salatkami, sledzikami, szklem napelnionym... :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[oczami wyobrazni widzi piekne, wspaniale, grubiutke, miesiste sledziki w lodowce Tanczacej i slinka jej kapi na sama mysl] wes przestan... bo soki zoladkowe przezra mi zoladek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - nie chcialabym być ten teges ale ... czasami jesteś pod dużym urokiem CF !!! Te teksty o oczach ! Podajecie jakiś jadlospos na święta czy cus ? Co Wy z tym żarciem ? :D Tańcząca - jadę na inspekcję do nowego bufetu. MB ? Jasne, że tak ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko NI2 mi się ściąga! heh!! Wczoraj też oglądałam piękny film o miłości do kobiety i pazerności by zdobyć ogromne ilości złota i klejnotów - (smok był) - Klątwa pierścienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Mysle, ze nawet czesciej niz \"czasami\". I nie tylko oczu :P A jak wspomnialas o bufecie to naszla mnie ochota na pierogi z baru :D Tanczaca---> Jakie literki...? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Z tego co wymienilas to mi sie tylko rybka i mizeria komponuje... ;) W zyciu nie jadlam bialej kielbasy. Z daleka z tym ode mnie... :P Dobrze, ze u mnie w domu nigdy sie tego nie jadalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam wiele rzeczy... po ktorych mnie cofalo... wiec do czesci z nich nie jestem uprzedzona tylko z doswiadczenia wiem, ze siara na calego... Np melon... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kielbasy gotowanej to ja w ogole nie jadam... Ewentualnie frankfuterki, czy jak im tam... Kielbasa to tylko z ogniska :D na patyk nadziana :D Jeszcze ewentualnie jako wedlinka moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducha ogladalam. Bardzo lubie ten film. Ale ani 2 ani 3, ani 4... Tylko 13 widzialam jeszcze :P W planach bylam od zawsze... Moja mama od kiedy zauczyla sie mowic zawsze chcialabyc MAMĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×