Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przeciez post to my mamy caly czas... 40 dni!! :D A Wielkie dni to poszcze zawsze (i w piatki)... znaczy sie nie jem miesa... (co mi bardzo odpowiada :) ). A i pic tez nie musze... jakos przezyje ;) Byleby tylko nie zapomniec, ze jest post, heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro nie jest zaden post, nie...?? To se Ż moge kupic po drodze...? Co Tanczaca...??? Bo jak mi poskapisz sledzia i salatki... to bede musiala uzupelnic przyjajmniej plyny ustrojowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Ptaszysko, jak możesz tak mówić?:( Trąbie tu już od trzech dni, ile to dla Ciebie mam, lącznie z K( nie wiadomo tylko czy rozmiar odpowiedni), Ty umyj uszy i oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie! Daj mi siłę - do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, - odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować, - i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wqrwili. Spraw, abym uważał, czy palce, które przydeptuję dziś, nie są połączone z dupami, w które może będę musiał włazić jutro. Pomóż mi zawsze dawać z siebie w pracy 100%.... - 12% w poniedziałek - 23% we wtorek - 40% w środę - 20% w czwartek - 5% w piątek I pomóż mi pamiętać..... Kiedy mam naprawdę zły dzień i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie wqrwić, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć! To jest zajebista stopka pana P...O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Kto wie... raz sie chwalisz co tam masz dla mnie w lodowce... a potem straszysz, ze nic nie dasz... To ja sie wole ubezpieczyc... Na Twoja wies daleka droga... a jak uschne w drodze powrotnej z pragnienia...??? K...?? JAki rozmiar?? LO matko!!! Co Ty dla mnie masz... Wiesz... to ja sie musze zastanowic, czy sie aby nie boje tego mojego najazdu... :P Zmieniam repertuar wieczorny!!! Od dzis modle sie tak jak wyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Ty masz jeszcze jakieś piórka , czy już Ci wszystkie powyrywałam ze złości?:P Przyszłam zrelaksowana to mam dużo sił!!:D Czyżbyś po drodze do chatki zahaczyła o sklep z migaczami?:P Zostałaś o 15.00 poinformowana o K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jakbys nie wiedziala to takie wytwory naskorka jak wlosy, paznokcie (niestety zrogowaciala i twarda skora na piecie tez... :O ) odtrastaja :P Aaaa... no dobra juz wiem jakie K... ALe groznie zabrzmialo... A ja sie boje nieznanego :P flow---> Skad wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - no wiesz? Skąd takie pytanie ? Powinnaś wiedzieć, że ja oczami wyobraźni już Cię widzę w K ! Telepatia kochana ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchenny podtrzymywacz...?? filar znaczy sie...? podpora? :P A jak w K sa cekiny i fredzelki... to bede wygladac jak Krol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - koniecznie walnij fotkę w nowej K ! I koniecznie na wałach z browarkiem w ręku ! :D Tańcząca - skromność ponad wszystko ... tylko czy srebro do tego pasuje ? :D Będziesz odbijać i świecić na odległość światła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Juz mam pare takich... z browarkiem na walach... Ale im mniej dowodow rzeczowych tym lepiej... Toc to ponoc przestepstwo jest!! :P Tanczaca---> A co robi srebrna torebka jak nie blyszczy...? hmmm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pawia mi daleko... Nie mam takiego ogona... Ale za to jaki dziub!! I szpony :D doooobra... zejdzmy z Tanczacej, bo sie Jej duszno robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrna torebka jak nie błyszczy to robi chociaż dobre wrażenie ... bogactwa ! :D Ptaszysko - takie zdjęcia ??? A fuj !!! :D Idę robić zapiekankę. Niedługo wrócę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz gumowe zabawki...? :D Fajnie :) Pewnie zielona...? :) Ja do wanny bez kawioru, truskawkow i szampana nie wchodze!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×