Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ale jej przysmakiem jest kawior z szampanem:P Wrzuciłam takie coś bez głowy, bez rąk i bez nóg do gara, na jutrzejszą polewkę pomidorową::D Bo że będzie Polewka z Ptaszyska, nie ma żadnych wątpliwości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyje zwloki plywaja w polewce?? 😡 no dobra... kawior Ci odpuszcze... SZparagi tez (z tego co pamietam ona raczej szparagi wpierdzielala :P ) i oliwki... Sledzie wystarcza (nie bede taka wymagajaca :P ) ;) i LEKTYKA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko są raczej bez członka ! :D U mnie się robi zapiekanka ! Bez członków ! Jakichkolwiek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego członka? Ptaszysko :P Sa różne rodzaje członków!!! Członek to: potocznie: - Męski narząd płciowy, prącie. - Kończyna, narząd ruchu u zwierzęcia; noga, ręka u człowieka. - Państwo stowarzyszone w jakiejś organizacji międzynarodowej. Zostanie członkiem takiej organizacji zwane jest akcesem i wiąże się z przyjęciem deklaracji, konwencji lub innego aktu prawa międzynarodowego. Członek, członkini to: Osoba należąca do stowarzyszenia, organizacji, zespołu, partii lub innej społeczności. Bycie członkiem/członkinią wiąże się z pewnymi prawami i obowiązkami, które regulowane są przez niepisane normy i obyczaje lub skodyfikowane: prawo, regulamin, statut. W wielu organizacjach osoba pretendująca do zostania członkiem uzyskuje status kandydata, katechumena, nowicjusza itp. Zależnie od organizacji miano członek/członkini zastępowane jest przez tytuły: brat, druh, harcerz, kolega, matka, obywatel, ojciec, siostra, towarzysz, wierny, zuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tańcząca - to ja żeby zostać członkiem KKK muszę sie zapisać ? A tak po znajomości nici z członka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to defloracja przebiegła jakoś nieauważalnie i bezboleśnie Tańcząca ! :D Nic nie pamiętam ! Ani kiedy ani kto mnie wciągał ! :D Ale poza tym to czuję się zaszczycona, że juz od dawna jestem członkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki. Po tej dzisiejszej wizycie u uchologa to coś mnie kaszel męczy. Złapałam tam coś czy cuś ! :D Ptaszysko nic nie zauważy. Nawet pomimo orlego wzroku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj żegnamy się wcześniej ze względu na członkostwo w klubie filmowym. Już się wciągamy na członki i oglądamy - każdy swoje ! :D Ja LOSTY !!! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> O!! JA lubie zapiekanke!!! Z ziemniakow, grzybow i jajek :D Zalapie sie na jakiegos ochlapa jeszcze?? Tanczaca---> Mialam na mysli oczywiscie wszelkiego rodzaju odrosty od tulowia... Konczyny, glowy i takie tam... ;) flow ma racje... opluty monitor nic, a nic mi nie przeszkadza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja takiego napisalam...?? O_O ze az sie Tanczaca posikala... :P Heh... to Wy na Jasona... a ja na mizianie do lozka!!! Pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam 14 i 15 LOST. Wiem, że w drodze są dalsze ... No i nie mogłam się oprzeć chęci kuknięcia tutaj. Tym razem naprawdę dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Uszko się goi ładnie. Pan doktor jest cool. Może szkoda, że jestem taka zdrowa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!!! Tanczaca---> To nie takie proste... ziemniaki: grubo drobno ogorek: srednio drobno cebula: bardzo drobno bialko: drobno Nie ma latwo... :P flow---> No nawijaj na ucho... czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - nie ma takiej osoby ! Nie ma takiej opcji ! Nawet ci co próbowali - odpadli w przedbiegach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to jaka? O miłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Flowka Ty niemyślna jeteś!!! :p Ptaszysko śpiewało z ranka jak bardzo kocha Tańczącą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×