Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

My w pracy bierzemy się za sprzątanie żeby potem usiąść spokojnie (albo nie - jak będzie wojna, a atmosfera jest napięta) ! Dostałam już życzenia od starych znajomych. Trzeba się zrewanżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja walka w kuchni to moja wygrana, rybka usmażona, jarzynki się duszą, miesko tyż a galaretka zalana:D Flowka ile nam przybędzie w biodrach jak zjemy te przysmaki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Przywiodla mnie tu upierdliwa muzyczka w mojej komorce... Po drodze potknelam sie o ssos papierow... Teraz musze znow ukladac 😡 Cien Was nawiedza... I pyta: jaka gruszka...? I spada... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - to przynajmniej ktoś wygrywa ! Zła jestem i robię się coraz bardziej wściekła ! Muszę odstawić ten bufet bo tylko sobie święta popsuję. Jak na razie nie zapowiada się żebyśmy wyszli wcześniej ! Do cholery z taką firmą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nie złość się, bo dzisiaj jest Wigilia Świąt i bedziesz cały rok chodziła wściekła a tego nie zniosę !!!;) I wytłumacz Cieniowi jaka gruszkę :P miałam na myśli, ja nie mam czasu, bo mi się marchewka przypali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cię palnę Tańcząca ! Wytłumaczyłam najprościej jak umiałam żeby potem nie było dogrywki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Presja świątecznych zakupów ogarnia ludzi przed ladą ! Wczoraj widziałam takie bezsens. A Ptaszysko dzisiaj na zakupy jedzie ? Dużo cierpliwości i spokoju wypada życzyć ! :D Tańcząca - topik nie ma równych sobie ! Nikt nie wie o co chodzi ! My czasami ... też ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Flowka :P Mój personel też nic nie robi, tylko czeka kiedy będzie można jeść:D Zaraz cudnie będzie pachnieć, bo wiecie co szykuje - piernik, który będzie miał wygląd babki wielkanocnej, bo zostanie upieczony w blaszce z dziurką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jade na zadne zakupy...? Skad ten pomysl? O_O Ja nie cierpie zakupow!!! :( Jade gdzie indziej... ciekawe czy sa straszne korki w miescie... :O I dalej nie wiem co ma wspolnego ten owoc z moimi papierami... ALe niewazne... PS... Jestem N, ze tu P rozne moje T...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę między pieczeniem babki a pieczeniem mięsa ! :D Tańcząca - w całej Polsce zabrakło natki pietruszki ! :D Ja tez nie dostałam ! Chcę czy nie jutro muszę iść na targ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×