Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Od jajecznicy mamy sponsora. Zresztą od MB jest ten sam ! Uprzedzając wasze pytanie : nie ma MB. Wielki tydzień w mojej firmie trwa ! :D Jak byłam to widziałam na półce małe i duże MB. Stoi i czeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Single to wybryk natury Życie w pojedynkę nie jest naturalne... / East News/ Zeppelin Samotność czy, jak to się teraz w niektórych kręgach mówi, \"pojedynczość\" nie jest czymś naturalnym dla człowieka - mówi dr Andrzej Komorowski, doradca rodzinny, seksuolog. Super Express: Czy są dziś stare panny i starzy kawalerowie? Dr Andrzej Komorowski: A może single? Owszem, są samotnicy wśród nas, ale to wcale nie zależy od ich stanu, wolnego czy \"związanego\". To zależy od tego, co komu w duszy gra. Bo można być starą, zgrzybiałą babą, mając lat 20, i młodzieńcem, mając kilka krzyżyków na karku. Zmienia się terminologia, ale poza tym chyba niewiele. Czy naprawdę ludzie chcą żyć w pojedynkę? Dr Andrzej Komorowski / Super Express Samotność czy, jak to się teraz w niektórych kręgach mówi, \"pojedynczość\" nie jest czymś naturalnym dla człowieka. Ja nie znam takich, którzy świadomie rezygnują z partnera. Tak naprawdę tego chcą i są o tym przekonani. To absolutnie wbrew naturze. W przyrodzie, i to wyłącznie wśród samców, jest coś takiego, że jak tracą zdolność do zapładniania samic, to się wycofują i żyją samotnie. Ale u ludzi tak nie ma. Człowiek przecież z natury jest istotą stadną i z natury dąży do życia w rodzinie. Ale niektórzy myślą, że nie są do tego stworzeni. Może to być lęk przed partnerem, przed utratą wolności. Także lęk przed dzieleniem się sobą. W miłości ktoś daje, ktoś bierze. Ale są tacy, których nikt nie chce. Często myślą tak stare panny, bo mają kompleks brzydkiego kaczątka. Jeśli jednak uda im się uwierzyć w siebie, to okazać się może, że od razu zaroi się od adoratorów. Przyczyn tzw. staropanieństwa może być bardzo dużo. Przede wszystkim faceci boją się mądrych kobiet. Co najmniej trzy czwarte mężczyzn odczuwa taki lęk. I dlatego mądre kobiety mają mniejsze szanse ułożenia sobie życia we dwoje. Uwierz w siebie. A mogą w tym pomóc także specjaliści. Singlem nie warto być. Każdy człowiek do końca swoich dni chciałby mieć przy sobie i w łóżku kogoś bliskiego. A o czym świadczy przykład Sary i Abrahama? Twoim zdaniem stara panna to kobieta: w pewnym wieku - niezamężna i samotna w pewnym wieku, niezamężna, ma pewne charakterystyczne cechy (jak wyżej), bez względu na to, czy ma partnera czy nie w pewnym wieku, niezamężna, ale mieszkająca z partnerem w pewnym wieku, niezamężna, ale spotykająca się z mężczyznami zupełnie inna W naszych czasach to pojęcie nie istnieje Stara panna - kto to taki? • Kobieta w pewnym wieku - niezamężna i samotna - 59,8 proc. • Kobieta w pewnym wieku, niezamężna, ma pewne charakterystyczne cechy (np. zrzędliwość) - 33,5 proc. • Kobieta w pewnym wieku, niezamężna, ma pewne charakterystyczne cechy (np. zrzędliwość) bez względu na to czy ma partnera czy nie - 13,2 proc. • Kobieta w pewnym wieku, niezamężna, ale mieszkająca z partnerem - 9,5 proc. • W dzisiejszych czasach takie pojęcie nie istnieje - 9,2 proc. • Kobieta w pewnym wieku, niezamężna, ale spotykająca się z mężczyzną - 6,1 proc. Inna opinia lub nie mam zdania - 2,8 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie znam ? Wypraszam sobie ! Ja jestem specjalistka od klasyfikacji osobników płci męskiej i trochę mniej żeńskiej (ale tylko trochę) co do orientacji i preferencji ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brakuje wielu rzeczy a jednak ... Dobrze mi z tym czasami a czasami nie. Nie czuję się gorsza czy lepsza od innych. Taka jestem a takiej to ... wszystko wolno ! :D Tańcząca - zabierz głos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapia ze śmierdzielem czy bez - żadna różnica ! Działa i to jest najważniejsze ! Truskawkowe pole znam ! Posłuchamy wieczorkiem na pewno ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki to sos b Ptaszysko ? Rozumiem, że niedobry i nie w twoim smaku ! U mnie jajec nie będzie chyba ... może w piątek ? Jakieś stare zbuki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki to sos byl... Dobry. Czemu mial mi nie smakowac... Z takim czyms zielonym w srodku... chyba... i ze szczypiorkiem po wierzchu. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam Ptaszysko, że coś nie tak z tym sosem. Może to tatarski był ... Tańcząca - zasnęłaś czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się narobiło Tańcząca ! Jaka świetna niespodzianka ! Leć, zaprezentuj się i ... bądź grzeczna ! Ptaszysko - ciacho z Afryki ? :D O_O !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×