Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Likier jajeczny - ajerkoniak -------------------------------------------------------------------------------- Skladniki: Zoltka 5 szt. Spirytus 1/4 litra. Cukier 30 dag. Cukier waniliowy 1/2 paczki Mleko 1 szklanka -------------------------------------------------------------------------------- Przepis: Zoltka utrzec z cukrem i cukrem waniliowym na puszysta mase,az do momentu,gdy cukier calkowicie sie rozetrze.Do utartej masy cukrowo-jajecznej powoli wlewac mleko,nie przerywajac ucierania,a gdy plyn bedzie posiadal jednolita strukture,wowczas nalezy bardzo ostroznie i powoli wlewac spirytus.W trakcie wlewania spirytusu likier nalezy energicznie ubijac nie przerywajac nawet,gdy wlany zostanie juz caly spirytus.Z chwila,gdy stwierdzimy,ze konsystencja likieru jest prawidlowa,wowczas mozna go wlac do czystych butelek lub karafki,szczelnie zamknac i pozostawic na kilka dni w chlodnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - masz 7000 wpis ! Chyba se musisz dobudować jeszcze jeden pokój na ZOO !!! Przestają się już mieścić w kiblu czy gdzie tam stoją ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz to piewrwszy raz i koniec ! Ty Ptaszysko nawet w świeta nie kumasz ! :D Za mało święconki zjadłaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Bo przezylam juz z Toba pare pierwszych razow... To nie wiem, ktory masz na mysli... flow---> Przeciez wiesz, ze z Tanczaca nic nie jest tak oczywiste... NAwet pierwszy raz nie musi byc pierwszym razem, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka zachlanna nie jestem... Biore tylko to czego mi brakuje... Wystarczy lodowka ;) Nawet bez literkow :P A mam pytanie... nie zobaczylabys w swojej skarbnicy jednego takiego... Ballykissangel...ale interesuje mnie tylko seria 4 i 5... U mnie jest tylko 1, 2 i 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO... babeczki... Ja juz dzis tu nie wroce po filmie... Pcieciez jutro do roboty trza... czyli wstac rano... Zobaczymy sie jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak babeczki...od jutra mam bajzel w chałupie, bo przyjdzie majster i rurki będzie przestawiał...;) Ale mam taką nadzieję, że okap zawiśnie w końcu na ścianie a bambus na oknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - to Ptaszysko oglądało też dinozaury ? A właściewie to czemu ja się dziwię ? Przeciez tam też krew się leje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Polsacie właśnie kończą się Kargule i Pawlaki. Mogłabym to oglądać bez końca ! Właściwie to nie wiem czy na dobranoc będzie cuś ciekawego w telewizorni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Flowkę na tapecie w monitorze, mam Flowkę w uchu, już jestem zaflowkowana całkowicie...:P Ptaszysko Ciebie też mam...:D w niebieskim sweterku :D Dzień dobry... kochane już wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Tańcząca - dzięki za kawkę. Zapomniałam, że ty dziś pracująca kobieta jesteś. Zaczęła się tyrania w pracy ! I mamy służbowego psa szefa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Nervoosolu brak... Skonczyl mi sie... Ostatnio nerwowo bylo :( Jaszczury ogladalam, potem jeszcze cos i jeszcze... Nie wiem, cholera czy wczoraj pelnia byla... a moze to z obzarstwa... :O nie moglam zasnac. Cala nabuzowana bylam... no to filmy ogladalam... wszystkie jak leci, po kolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez WT sie skonczyl... To czemu bez MB...? A czemu bez cafe to juz calkiem nie wiem... O_O Jakies postanowienie poswietne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×