Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Z nieba wyrwac...? Tanczaca!? Ja myslalam, ze Ty chcesz flow tam wyslac... A po cholere Ci alkomat...?? Lo matko!! Co za stopka O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co?? Juz sprawdzalas przepustowosc??? Nic sie na sciankach nie osadza...?? Nie zmniejsza sie przekroj...? Ty wiesz, ze mi warto dawac, nie...??? Za te buziaki pod kiblem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Ci sie tak wydaje!!! Przy nowych materaialach to faktycznie straty sa niewielkie... ale sa... I nigdy wszystko do celu nie trafia!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak to stara rura wymieniasz na stara...??? To jaki sens? O_O Muylslaam, ze jak wymieniasz to juz na nowa, niesmigana!! Polaczenie musi byc dobre - zeby nie kapalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko bez Ciebie kawka nie ma smaku...:( A ten makaron to będzie z sosem bolognese czy chińskim czy napoli czy słodko-kwaśnym ?, bo lubię wszystkie bardzo, szczególnie Knorra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dawno mnie tu nie było ! Komp sie formatował. A teraz nie mam głosu. Tańcząca - jak sie sprawił rurarz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam napisać, że w pracy miałam dzisiaj horror ! Po pierwsze : mamy pieska. Tzn, szef ma ale i tak my go mamy niechcący. Po drugie : Tyle ludzi sie dzisiaj przewinęło i było takie zamieszanie, że nie mogłam się skupić na pracy ! A dzisiaj naprawdę pracowałam wydajnie ! Nie pamietam kiedy ostatnio tak było ! Acha - Tańcząca - DB po powrocie nadal jest miły i uprzejmy. Jednak ten upadek na głowę nadal go trzyma ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu jest problem ! Bo nic nie wiadomo ! A dzisiaj ani czasu nie było ani atmosfery na MB ! Prywatnie mam nadzieję, że to się chociaż trochę uwali i nie wpadnę w nałóg ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×