Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Teraz wiem, ze to nie zeby, tudziez inne deformacje :P tylko to moze zlodowaciale serce :P Wiem, wiem... gdzie poszla... nawet zakumalam (wyjasniala mi to jakis czas temu na GG... dluuuuugo mi wyjasniala, w miedzyczasie dowiedzialam sie, ze jestem niekumata torba i ze nie wie jak ze mna wytrzymuje :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo Ptaszysko. :D Czasem nie nadążam za skrótami myślowymi TWA ale to szczegól. I ona i ja już się do tego tak przyzwyczaiłyśmy, ze spływa to po mnie czasami ! :D Nawet jak mnie wyzywa od torby ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba to jeszcze nic... :P To nawet tak pieszczotliwie brzmi ;) A ja mam ucieche czasem jak Tanczaca sie tak pulta... ;) Tylko ciiiii... nic Jej nie mow... Niech to bedzie nasza tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest wszechwładna i wszystko wiedząca. Nic się przed nią nie ukryje niestety. Więc guzik z naszej tajemnicy Ptaszysko ! :D Znikam na dłuższy czas. Do wieczorka kobitki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw pomyslalam, ze inna \"P\" Ci chodzi. I pomyslalam, ze bez S jestes, ze kazesz P tachac Z... Ale teraz jak juz sie blyskotliwie domyslilam jakie \"P\" mialas na mysli to sie zastanawiam co co szlas bez P do B... Na Z tylko...? O_O To strwata Twojego C przeciez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty KO nie bądź już taka świętojebliwa, bo jakby Twoi rodzice tak się przyzwoicie zachowywali, to by Ciebie nie zrobili :P [ w odchłani czarnej rozpaczy TWA by umarła na samą myśl o tym, że miałaby nigdy nie poznać Ptaszyska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To Ty P wsadzasz zawsze w jedno miejsce...?? Jeszcze nie wiem gdzie bede... Plany w realizacji :P Jaka swiatobliwa...??? Zreszta to, ze moi rodzice sie swiatobliwie nie zachowywali nie znaczy, ze ja tez musze :P Ale im wyszlam, nie...? :P A jest takie powiedzenie, ze czego oczy nie widzialy tego sercu nie zal... czy jakos tak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ide...?? O_O BO ja o niczym nie wiem...Dobrze, ze chociaz Ty wiesz :P Leeee... ja toto to piore w ryncach.... rachu ciachu i po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko z bieżącymi informacjami na temat frajerów. A właściwie na temat jednego o imieniu G. [Tańcząca ty jesteś w temacie] Dzwoni frajer i pyta czy może w niedzielę ? Riposta była krótka i treściwa : ja nie mogę ! :D Wolę obejrzeć powtórkę Magdy M ! Skąd się biorą tacy faceci ? Zdecydowanie jego rodzicom to on chyba nie wyszedł ! Nie to co Ptaszysko ! Ona się udała znakomicie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[wyraz zaciekawienia pojawil sie Jej na twarzy, bo nie wie jakie \"rzeczy\" ma Tanczaca na mysli] Juz tak nie slodzcie... Ja wiem, ze dzien bez wazeliny to dzien stracony ale przesada nie jest wskazana! Jeszcze w piorka obrosne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[usiadla spowrotem z wyrazem glebokiego zadumania na twarzy, bo juz calkiem nie wie co ma myc... Kapala sie dzis cala... usmiecha sie na samo wspomnienie :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×