Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

monial---> NIe sluchaj glupot!!! Zaden sedes, tylko honorowa polka!! :D A co to jest P...?? Bo juz tyle tych P tu bylo, ze sie gubie wsrod nich... :O Nie mam na sciadze 馃槶 Tanczaca---> Nie pluj, bo zaplujesz Twoja sliczna, wypasiona klawiature, a poza tym czosnkiem smierdzi... :O flow--> I co?? Ze niby ja temu winna?? O_O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
flow---> Ale jaka to podpowiedz...?? O co sie w ogole rozchodzi bo nie wiem... Nigdzie nie frune... ewentualnie na swoje drzewo... pozno jest... spac by trza, a nie latac :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Po pierwsze... nie ja zmienialam... po drugie o samym P mowy nie bylo!!! NO wklejj mi tu cytat, no??? Ale kitu nie wciskaj :P Bo ja sie w bambuko nie dam zrobic ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko - a kto winien ? Ja ? Ty jak czasem co艣 napiszesz to si膮艣膰 i p艂aka膰 ... ze 艣miechu ! :D I tak robi Ta艅cz膮ca !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
flow---> Dobra... jest ogroma roznica miedzy \"sasciem i plakaniem ze smiechu\", a zapluwaniem klawiatury i zasikiwaniem krzesla... :P Tanczaca---> Ja do tego reki nie przykladalam!! JA przyzwoita kobieta jestem!! A tak by the way: rachunek za zepsuta klawiature i za pranie pokrowca zostanie przeze mnie odrzucony :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko - czy kto艣 ci ka偶e p艂aci膰 jakie艣 rachunki ? Ja to p艂ac臋 sama za siebie ! No - chyba, 偶e jestem z frajerem to wtedy ni grosza nie wysup艂am z kieszeni ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
monial---> Teraz ja nie nadazam... Czy Ty jestes z tymi dwoma bzdziagwami na gadulcu...??? Lo matko... to nic dziwnego, ze nie masz podzielnosci uwagi :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
flow---> Ja tylko uprzedzam... grzecznie :P Tanczaca wciaz chce mnie obciazac jakimis rachunkami... Ostatnio to nawet balam sie skorzystac z U... zeby mi nie policzyla jak za zboze ;) ALe mialam swoj P (nie Poznan :P )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cholera...z nud贸w \"Kilera\" se ogladam :O No...dwie mnie na gadulcu dorwa艂y....A ja prosta kobita jestem, nie 艂api臋 a偶 tyle :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tanczaca---> W sumie to nawet dobrze, ze nad tym jednym zaworem... ze ta strona, a nie inna ;) A teraz zmieniasz chronologie... o gubieniu sie bylo niedawno ;) Choc wlasciwie to zgubiona jestem od dawna, heh... :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ptaszysko - 偶a艂uj, 偶e nie mo偶esz byc na gadulcu ! Ale by艂by ubaw ! :D Ja gadam on line z TWA a z Monia艂k膮 na gg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
monial---> Na przyszlosc bierz przyklad ze starszej, doswiadczonej... i wylaczaj te cudy techniki... (znaczy wlaczaj pojedynczo :P ) bo sie zgubisz jeszcze bardziej :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Konferencja trwa !!!! Boki zrywa膰 ! Kocio艂 taki, 偶e nic nie wiadomo jak si臋 monitor z oczu zgubi ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale by艂 dzisiaj dzie艅 ! Dawno juz si臋 tyle nie u艣mia艂am ! Powt贸rka bardzo wskazana dziewczyny ! :D Moja fucha : DOBRANOC !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie w niedziel臋 !!! Kto dzisiaj robi 艣niadanko i kawk臋 ? Flowka Przystojny si臋 zapowiedzia艂 z wizyt膮 w samo po艂udnie...przyjm臋 go tylko dlatego, 偶e ma przynie艣膰 sa艂atk臋 !:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
BUbububububububububububu.......tr膮by tu, traby tam, bubububu bububububububu..... musi dolecie膰 do po艂udniowego W, do P i do G :D [TWA pluje w tr膮b臋 , 偶eby by艂o g艂o艣niej... wstawa膰 Guziczki !!!!] Ju偶 zaczynam powolutku szykowa膰 jedyne w swoim rodzaju pyszne niedzielne 艣niadanko, my膰 z臋by...raz dwa.... [udaje, 偶e nie widzi pi偶amki Flowki, bokserek Ptaszyska i swojej koszulki a Ty Monia艂ka nago nie b臋dziesz przy stole siedzie膰...艂o matko ale zamieszanie...ka偶da chce co innego je艣膰... Ptaszysko dla Ciebie chleb z sa艂at膮, jajek i szyny nie mo偶na, bo ju偶 masz zaawansowan膮 skleroz臋, Ty Flowka trzymasz figur臋, wi臋c jedynie bia艂y twaro偶ek, Monia艂ka, Tobie mog臋 zrobi膰 grzank臋...hahahaha sama jem mich臋 sa艂atki i bu艂y z szyn膮 :P Go艣cinna jestem a co? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak mi tu w niedziel臋 tr膮boli膰 g艂o艣no...wrrr...kto to widzia艂? Grzaneczka mo偶e by膰...ale co艣 do niej dostan臋? [monia艂 podbiera twaro偶ek flowce]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×