Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witajcie o poranku. Moniał - nie dość, ze dostałam najmniej od wszystkich to jeszcze mi podbierasz ? Wstydż się ! :D Tańcząca - trąby grały w całym G ! To coś niesamowitego, że ty budzisz w niedzielę ! :D A Przystojny zatęsknił, oj zatęsknił ... Do południowego W trąby nie dotarły - Ptaszysko śpi ! Słabo trąbiłaś w tamtą stronę ! :D Robal - witaj u nas ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!!! Mężczyzna nas odwiedził a TWA mnie na golasa przy stole chce posadzić. [moniał zakłada seksowną koszulkę, robi makijaż i pryska się perfumami] Flowka---jak dostałaś twarożek ze szczypiorkiem to ja muszę go ...no muszę podebrać. Pies na twarożek jestem :D Dam Ci kawałek grzaneczki za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... to rozumiem Moniał ! Coś za coś a nie tylko brać ! I wrzuc coś na siebie bo kusisz Robala ... A od kuszenia to jestem ja ! Mam pierszeństwo i z racji wieku i stażu na topiku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ TWA wkłada największą kulę do lufy armaty i kieruje na południowy W...SRU... POLECIAŁAO .... SRU ... huk nieziemski.. ludzie z okiem zaglądają...dziura w ziemi pod oknem Ptaszyska...cisza śpi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myslałaś Tańcząca, że to ją obudzi ? :D Marzycielka jesteś ! Zgruzowany cud techniki i nic nie poradzisz. A potem będzie, że zapomniała o co pytała ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piórka po całym Wrocku latają ! To teraz nagie Ptaszysko się nie pokaże póki nie odrosną ! Pewnie siedzi w kuchni i znowu żre ! :D A potem twierdzi, że jest przerośnięta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się nażreć , bo tak: - tydzień głodówki w samotni, bo TWA niestety nie umarła i lodówka stoi tam gdzie stała, z dwoma rzędami literek:P - w końcu ktoś zauważy w UP, że Ptaszysko niekumate i każą jej iść do DR do B - musk się naje i będzie miał dobry humor i może rozszerzy swoje możliwości i przyjmie ważne wiadomości i fakty z życia o Guziczku i Fasolce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jak zwykle zjawi się niespodziewanie i zacznie głośno protestować, że to wszystko nieprawda ! Ale my i tak wiemy swoje ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu te bąki idę obserwować...cholera. I jeszcze motylki i mlecze i listki na drzewkach..... Do B wstąpię chyba po DR bo pedant do B nie chadza :D Pies się niecierpliwi....stoi przy drzwiach i merda resztką ogona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem już, wiem, że masz dzwoneczek ! I teraz ładnie ci będzie śpiewało jak flowka zadzwoni ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcale, ze nieprawda!!! SAme klamstwa i oszczerstwa!!! Nie slyszlalam zadnej kuli armatniej, bo mnie w domu nie bylo!!! Wybylam skoro swit!!! Dzis na sport postawilam!!! MAraton we Wroclawiu byl :D I ja tam bylam... :P ALe jestem zmeczona... nogi mnie bola... rece od bicia \"brawo\" :D ROBAL---> 🖐️ jak wypad w plener...?? FAjna woda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na przyszlosc... nie cierpie salaty... :O Przeciez nie jestem krolikiem... tylko orlica, nie? :P I jeszcze jedno... na jaka stymujace czekaja moje zmysly...?? Bo nie widze zwiazku... :P A teraz... ide jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - twoje \"idę jeść\" to nic nowego ! :D Czy jest tu ktoś kto nie przewidział takiego biegu wydarzeń ? Nie ma !!! I to, ze kłamstwa i oszczerstwa też mówiłam Tańczącej ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulacja pobudzanie, dawanie impulsu, bodźca; wzmaganie procesów życiowych organizmów za pomocą stymulatorów, bodźców, zwł. chemicznych. Stymulacja zwiększa liczbę nowych połączeń w mózgu. Dotyk: stanowi fundament i integruje wszystkie inne zmysły. Słuchanie i widzenie: Czy rozumie, co słyszy, czy rozróżnia dźwięki i potrafi je zlokalizować? Mowa: Na ile rozwinęło słuchanie (receptywność mowy)? Jak komunikuje się z otoczeniem (ekspresja)? Jaka jest jakość dźwięków wydawanych (artykulacja)? Zdolność do przetwarzania informacji (pamięć krótka, operacyjna): Jest niezbędna dla uczenia się. Mózg musi być w stanie łączyć poszczególne bity informacji płynące z otoczenia, aby rozumieć, przerywać, kategoryzować i uczynić coś z tą informacją. Jeśli zdolność do przetwarzania informacji jest mała, Ptaszyska mają trudności z uczeniem się, nie są wstanie zrozumieć konsekwencji postępowania i działań, nie rozumieją przyczyny i skutku, nie potrafią podejmować decyzji, są impulsywne i niedojrzałe społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko było pilotem maratonu. Rozpostarła swe skrzydła, wytężyła orli wzrok i prowadziła ! :D A doleciałaś sama do mety czy na hol cię wzięli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pciecie nigdzie nie lecialam... Stalam - stad bol nog, bilam brawo - stad bol rencow :P A moim skromnym zdaniem, zadna symulacja nic nie da :P Zjadlam juz... Tera czas na herbatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze tak bedzie... caly dzien litanie do KO, gdzie jest, ze tesknia i w ogole... A jak sie w koncu pojawiam to ani zielonego dywanika, ani usciskow, okrzykow radosci, ani kwiatow :P Co to ma byc w ogole... ja sie pytam... :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego się pultasz... jestem, pospałam... :P Rano się zerwałam wcześniej, żeby Ci żarło pod nos dać...A Ty olałaś i klaskać poszłaś jakimś frajerom co to latali w kółko niewiadomo po co? :D Zaraz TZG, w przerwach jak zawsze piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×