Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

5 to mialy byc %... Echo - tv nadajaca z Poltegoru... ucho - sedes :P To nie byl zaden szyfr... Kazdy gupi powinien zajarzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J tez rozmawiam... czesto i dlugo... zdecydowanie dluzej niz z wielkim uchem... W moim przypadku sa to rozmowy krotke, konkretne i tresciwe :P i dajace zamierzony skutek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie ... tak. Treściwe ? - czy ja wiem ? Konkretne ? - przecież nigdy nie wiadomo o co chodzi w tych rozmowach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie - na szczescie... bo rozmowy te nie sa mile :P Treściwe -zaleznie od spozytych wczesniej produktow zywnosciowych... Konkretne- zawsze wiadomo o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie dementuje to co napisało Ptaszysko!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozmowy są za krótkie lub ich nie ma , niekonkretne , często puste i nie dają żadnego zamierzonego skutku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna to chyba niespecjalnie konkretne sa... ;) Ale tresciwe to tak :D i chyba tez nie krotkie... co?? No juz nie przesadzaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dowartościowana ! Nareszcie ! Kto lepiej zrozumie kobietę niz druga kobieta ? :D Zrywam z frajerami i zakładamy komunę ! Siedlsko u Tańczącej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wybilo...?? Bo nie wiem... :P Zbytnia zachlannosc nie jest kulturalna... :P Ide w kimonko... Przypomnialo mi sie, ze jutro trza rano do pracy popylac :( Koniec tego dobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - nie wiesz czego nie wiesz ? :D Ale w sumie to nieważne ... przecież. :D Wybiła godzina zero i idziemy spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A czy j a mowilam, ze wazne...? :P A godziny zero jeszcze nie ma :P Tanczaca---> Heh... nic tylko bys narzekala... :P Dobranoc po raz wtory... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - nie byłabyś sobą gdybyś sie nie pożegnała ze trzy razy. A że norma jeszcze niewykonana więc ... A godzina zero to nie ta o której myslisz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze kto niby, ja? O_O Jestem najszczesliwsza osoba na swiecie :D Mam wszystko!!! TYlko by sie jeszcze wygrana w totka przydala, heh... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina zero to zgodnie z tezą starego kryminologa chwila, do której prowadzą zarówno działania zaplanowane przez mordercę, jak i splot przypadkowych zdarzeń i losów ludzi. Tak więc śmierć ogary następuje w godzinie zero, ale odliczanie zaczyna się w chwili zaplanowania przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina 0:0 jest tylko jedna, chyba ze chodzi o inna niz mysle... :P Dobranoc po raz trzeci i ostatni!!! Dzis mojego cienia tu nawet juz nie bedzie... zaciagam go razem ze mna do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×