Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

O jestes :D A ja tu sama sie kiwam po kafe... I nic ciekawego nie ma... A teraz juz w kimonko sie udaje... Znuf trza jutro wstac skoro swit, heh... :( A musze wczesniej, zeby jeszcze dokonczyc gratisa dla Ciebie zanim szef przyjdzie :P DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem po długim oczekiwaniu na synusia-informatyka który on jeden potrafi uruchomić kompa jak ja go zgruzuję ! Dzień bez kafe to jednak dzień stracony ! Tragedia ! Obejrzałam cały program w telewizorni jak leci ! Tragedia ! Pożegnam się dziś a jutro mam nadzieję pogadać on line ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel jest Flowka? :P A flaga na maszt wciągnięta? Baczność, na wprost do raportu patrz!!! Stan 4, obecnych 3, jedna się zgruzowała w niewyjaśnionych okolicznościach :P spocznij... Kto jest dziś dużurną? Kawy nie widzę...kubki brudne...fuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do apelu ! Jak to kawki nie widzisz Tańcząca ? Przecież zrobiłam ! :D Dzisiaj odrabianie zaległości w świergotaniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka faktycznie zrobiłaś kawkę ale dlaczego w brudnym kubku to nie wiem? [ patrzy z politowaniem, no tak to w końcu nie imieniny] Piątek jest dniem powszechnego robienia porządków i odkurzania, żeby...w sobotę można się było z czystym sumieniem oddać rozpuście...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ty chyba nie myslisz, ze normalny czlowiek bedzie myl kubek po kazdym uzyciu...? O_O I co jeszcze?? :P Moj niebieski kubek jest calutki brazowy w srodku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest stopka o mnie? 😡 Mialas zmienic dopiero w maju!!! Dzieki Twojej reklamie dorobilam sie 2 topikow na swoja czesc :D A ten drugi link co mi dalas to do czego...?? Bo nie zakumalam... Tam nic na moj temat nie bylo... cofnelam sie pare stron... same nudy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut i 47 sekud tyle trwało przyśpieszone świergotanie Flowki :D KO-----> skończyło się babci sranie, nie ma już :P LINK był do Kaśki, która ma więcej wpisów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak flowkę stać na długie świergotanie to świergota i na koszta nie zważa. I żeby nie było Tańcząca, że tylko ty dzwonisz do mnie ! :D A poza tym to służbowy telefon więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pomagac bliznim... :P A komplementow nigdy dosc... :P Poza tym nie chodzilo o komplementy tylko o zmasowany kontratak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> OO!!! Przesadzasz... na pewno nie tylko ;) Ja sie za to na tym nie znam :P Zielone jezde :D Dlaczego moglabys umrzec...?? Bo nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ulubiony jest niebieski... Zgadnij jakiego koloru mam dzis bluzeczke...? :P Moja wina, ze we wszystkich przyslowiach, powiedzonkach i zlotych myslach wystepuje \"zielony\"... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×