Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku... flow---> Wczoraj mialam zrobic wiele rzeczy... Nie wyszlo, heh... wieczorem sie resetowalam ;) Tanczaca---> Poczta sie nie nada... To wazy kilogramy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem !!! :D Oszukałam wczoraj przeznaczenie po raz drugi. I jak już prawie zasypiałam ... mój cud techniki wydał z sibie dźwięk świadczący o tym, że ktos mnie pożąda ! Ptaszysko - zgadnij kto to dzwonił ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaduj zgadula gdzie złota kula ? :D Ptaszysko - podpowiadam : ta osoba dzwoni często i do ciebie i do mnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle mamy się dobrze i wprost kwitniemy ! :D Szczególnie mając w perspektywie długi weekend ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Długi, deszczowy weekend :O Pierdolca dostanę. Chciałam żywioł nad jezioro wywieźć a tu....guzik z pętelką. Barek mi opustoszał :O Trza się będzie zaopatrzyć, co by nie ześwirować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał Nie przejmuj się - od poniedziałku ma przestać padać. Barek uzupełnij - wieczorem będziemy pić ! :D Pedant w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poniedziałku to ja w łeb dostanę :O Pedant wraca...Może on barek zaopatrzy. Tyle tylko...że biedak nie wie, że aż taka posucha w tymże barku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bym nie zgadla bez podpowiedzi... To trudne bylo :P Teraz juz wiem... ze jest to Prezeska :D Ide tez chyba po jakies zapasy na wieczor, bo mi sie wczoraj Ż skonczyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na wieczór resztkę likieru i tonic z cypitrynką, ale wieczór się zacznie zdecydowanie wcześnij, bo pada i zimno jest a mi chce chce spać Zjadam pizze, biegiem na masaż a potem do wyrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazlam... Pada deszcz... wszystkie sa mokre... :O Tez mialam ambitny plan... NAwet za bardzo ambitny ale nie wypalil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem... ale ja tak strasznie nie lubie w kojelce stac... :O Leniwa jestem... ale ostatnio przeczytalam aktykul, ze to dobrze byc leniwym - zdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iszi
witam! siedzę w pracy w ten ponury dzień i nic się nie dzieje. chętnie wypiję z kimś kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dzisiaj tyle kawkow wciagnelam, ze na jeszcze jedna to nie mam ochoty... :P Tanczaca---> Chono tu kawe pic z gosciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w czystym kubku przynajmniej :P Bo gościów to nie wypada w brudnych częstować. Przypominam tak. Idę ten barek zaopatrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iszi
Nie mam nic ważnego do zrobienia, więc mogę chwilkę posiedzieć w poczekalni. Jednak w taki dzień przyjemnie jest z kimś porozmawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano kubki umyłam Moniał więc gości przyjmować można i częstować kawką ! :D U mnie barek pusty i niech tak zostanie. W końcu piję cały tydzień więc niech w weekend chociaż ta wątroba odpocznie ! :D Idę do kuchni znęcać się nad zwłokami ptactwa które będzie na obiad ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iszi
witam! troszkę wystygła, ale podgrzewała ją nadzieja że moje paluszki potańcują na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×