Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No to odliczanie rozpoczęte ... Nazwę to zbrodnia ! Mogłabym mord ale lepiej zbrodnia ! [to był cytat z głupiego filmu!] Kto będzie zbrodnicielem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> NO dobra... to w takim razie masz prawo troszke ponarzekac ;) flow---> Z jakiego?? Bo to dobre :D Chyba, ze to T... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja pisalem - cien KO... Wymsklem jej sie w drodze do lozka... ale juz tam lece, zeby sie nie zorientowala, bo bedzie krzyczec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem głupie filmy są tak głupie, że śmieszne. Ptaszysko - to nie T to R ! Polecam żeby się odstresować ! Tańcząca - wiem co do mnie idzie a jak dojdzie do soboty to będę miała ucztę filmową ! :D Tradycyjnie i niezmiennie : DOBRANOC !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień – obszar, do którego światło nie dociera zupełnie (cień całkowity) lub częściowo (półcień) na skutek istnienia przeszkody ustawionej na drodze promieni świetlnych, nie przepuszczającej światła. Jeśli mamy do czynienia z przeszkodą usytuowaną na drodze promieni świetlnych biegnących od kilku punktowych źródeł światła lub od jednego źródła rozciągłego, to obok obszaru cienia całkowitego powstają także półcienie, tzn. obszary, do których dociera światło od niektórych tylko źródeł punktowych lub od części źródła rozciągłego. Rzeczywisty cień jest zawsze mniejszy niż idealny cień zwany geometrycznym, ponieważ na krawędzi występuje zjawisko dyfrakcji powodujące, że część promieni pada na obszar cienia geometrycznego. Pa cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mną to życie sobie wstrząsa. Chociaż się nie proszę. Ale co tam - chce, niech se wstrząsa. Ja się otrząsam. Idę gehennę przeżywać :D Jak przeżyję to wrócę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie mysl tyle, bo mysliwym zostaniesz!!! :D Kiedy, jak kiedy ale w nocy to sie nie powinno myslec. Spac trzeba... Teraz niewyspana jestes i jak bedziesz slawic moje imie... co? :P O jakich namietnosciach...??? Ja o Skake\'u mowie!!! Taki napoj co sie wstrzasa w cudzie techniki zwanym shakerem!!! Pamietasz barmana...? Ponoc im sie lepiej trzepie tym smaczniejsze... Lo matko... Wy to macie skojarzenia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O Szejker... nie wiem co to jest...:P Tu nie ja mam specjalizację z alkoholi :P A teraz sobie maczam, bo mam dwa kawałki trójkąta - jasny i ciemny i pałkę, znaczy dwie mniejsze pałki i żurawinę i ćwikłę i śmiet-chrzan...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM TYLKO CIEBIE Kiedy noc odchodzi Kiedy noc odchodzi Budzę się By z Tobą być Kiedy noc nadchodzi Kiedy noc nadchodzi Modlę się By z Tobą być W snach Ciebie nie ma Już nie myślisz o mnie tak W snach Ciebie nie ma To znak Ref. Mam tylko Ciebie Powiedz , że słyszysz Że to nie koniec Już Ciebie nie ma Mam tylko Ciebie Powiedz , że słyszysz Nie ma Cię Kiedy noc odchodzi Kiedy noc odchodzi Budzę się By z Tobą być Kiedy noc nadchodzi Kiedy noc nadchodzi Modlę się By z Tobą być W snach Ciebie nie ma Już nie myślisz o mnie tak W snach Ciebie nie ma To znak Ref. Mam tylko Ciebie Powiedz, że słyszysz mnie Powiedz, że słyszysz mnie Że to nie koniec Już Ciebie nie ma w śnie Mam tylko Ciebie Powiedz, że słyszysz Że to nie koniec Już Ciebie nie ma Mam tylko Ciebie Powiedz, że słyszysz Że to nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E... nie kumam... ale to niewazne... za malo wypilam ;) Za to wypowiem sie co do stopki... ostatnia mi sie bardziej podobala... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam tego z poprzedniej strony... mizianie kumam... Ojjj... na dlugo... Ty wiesz, ze ja oszczedna jestem w takich gestach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kumam :-( Ale to pestka w sumie. A jak mizianie zaczniecie liczyć...to jeszcze wyjdzie, że ja na szarym końcu jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×