Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja?? Zarozumiala??? No cos Ty!!! Ja jestem wzorem wszelakich cnot!! Zarozumialosc tu nie pasuje :P Gdzie bym miala pojsc se...?? Wyganiacie mnie? 😡 E tam... nowe pomysly... ja nie lubie zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki - MB już jest a za chwilę wjedzie pizza ! Ale zapracowałyśmy na to dzisiaj ! Porządki u kumpla zrobione, papiery w porządku więc zapłata w naturze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym sie zalapala na darmowe zarcie, heh... szczesciara :P Nawet bym mini ubrala i dekolt (bo nie mam nic naprzeciwko...) ale szpilki... :O Nie wiem czy bym to przezyla :P Ale o darmowym paleniu to nic nie bylo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam Flowka !!! A jaki kupiłaś podtrzymywacz? same ramiączka?:P A ja mam już lepszy humorek zdecydowanie, bo załatwiłam wpis, wprawdzie coś tam kosztuje, ale to i tak w sumie taniej niż bym miala jeździć i badać G :P No i wymasowałam się na moim lóżku...:D luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia...? O_O CZekaj... to jeszcze nie koniec gratisow :P A zgadnij ktora moja ulubiona? :P U... O...?? JAkies nowe skroty... Nie ma jak ewoluowac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIc mi nie pokazalas :P SAma trafilam... od razu jak sie pojawil... W koncu o mnie, nie? :P TY lepiej poczte odbieraj... :P I zrob sobie uczte dla ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcieciez wiesz, ze ja GG to mam wylaczone w domciu... Aaaaaaa... zapomnialam sie usprawiedliwic... To moje nagle znikniecie z priva wczesniej... to moj cud techniki wzial byl padl... :P I sie postawic nie chcial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieszam...?? Mialam wyjsc juz nie...?? Ciesz sie, ze nie przyjechalam. Bedzie wiecej dla Ciebie :P Nie moglam sie wczesnie zerwac :( Dopiero po 15 wyszlam... :( Przeciez pisalam...? Poza tym jak napisalam wczoraj, ze \"moze jutro...?) to nic nie napisalas... wiec wysnulam wniosek, ze dzis to nie... Zly wniosek byl? :P [siada w kacie i placze, biedna, niezrozumiana...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocałuj mnie w D !!!:P A co Ci miałam napisać na Twoje \"może jutro\"? Trąbisz, że macie kupę roboty, więc spokojnie czekam, kiedy się wyrobisz i mnie poinformujesz a Ty wychodzisz o 15.00 i ani be, ani me, ani kkukuryku :P Przeciez gołąbki czekają na Ciebie!!! Jak słowo honoru ludzie, ja nie mam do niej już cierpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz, ze jak bedziesz na mnie spokojnie czekac to sie wcale nie musisz doczekac, nie? :P Bo mnie to czasem wolami trzeba... (no a poza tym nawet najszczesliwszy czlowiek ma prawo do gorszych dni... ja sie ostatnio nie nadawalam w gosci do ludzi :P ) [ryczy jeszcze bardziej, bo nie lubi jak sie na nia krzyczy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pisze, że ma się globusa przez 109 godzin a nie bajeruje o pracy!!! Nieładnie Ptaszysko !!! Zawsze wyjdzie szydło z worka a Ty wiesz, że ja upierdliwa jestem, będę tak długo drążyć, aż się dowiem tego czego chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jade... :( Robie za kierowce, heh... Tanczaca---> Bede przejezdzac kolo Twojej wioski :D Moze z okna rzucisz we mnie G? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy...?? Spicie?? O_O Ja juz wrocilam, myslalam, ze sie nie pozbieram z czytaniem, ze znow nie bede mogla nadazyc... a tu pustki... I w ogole z ostrzetem usiadlam teraz... Tato mi kupil Ż :D KOchany tatus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×