Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tygrysku, oj zaraz tam czolgac... Ale biec nie musiales... Widze ten wywalony jezor, slysze te ciezkie, swiszczace oddechy... Nic nie sprawdzilam... Mizialam jak leci... Nie patrzylam co... Zaraz Robal sam zdementuje plote o czulkach i innych tam... fujach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje rybki są leniwe i nieposłuszne :O:O:O Nie ma o czym mówić,zawiodłem się na nich dzisiaj :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikantnie i lubieżnie o rypkach ? :p czy o potrawach? Ptaszysko a czy między tymi nóżkami nie zauważyłaś czegoś podobnego do wacka? a może właśnie miziałaś wacka a o tym nie wiesz?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Zdementowac miales, a nie do szukania zachecasz te dwie niewyzyte (zebys sie nie zdziwil :P ) i o rybkach pleciesz... Rybki to fajne som... ale nozek nie maja... Tygrysku no mowie przeciez, ze czolganie to juz przegiecie paly... Ale spacerkiem miales isc... Bo ja nie zdazylam tych wszystkich nozek pomiziac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYgrysku, bo na rypkach to nie mozna polegac, mowilam Ci juz :( Tanczaca - mizialam rozne niezidentyfikowane blizej czesci ciala... Szybko to robilam, to sie nie przygladalam specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie dementował więc temat drążymy dalej ! Co z tym wackiem ? Jest czy nie ma ? :D Ptaszysko --> jak nie zdążyłaś policzyc wszystkich nóżek to może i wacka przeoczyłaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlico to ja jeszcze raz do tego sklepu :P tym razem spacerkiem jak żółw - dla ciebie:D a ty sprawdzaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> :O Ani sie nie przygladalam blizej, ani nie liczylam... ani nozek, ani czulek, ani niczego innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ---> to co to za robal skoro nie ma niczego robaczywego ? :D A ma przynajmniej tors czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys , no cos Ty... Przeciez juz nie masz zadnych zakupow na liscie... To po co Ty do tego sklepu... Cos mi sie widawa, ze Ty bardziej ciekawy jestes niz ja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 zadnych fujow to to nie mam zapytajcie biedronki czesto tam wpadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko poświęcam się dla dobra nauki:P i ogółu:D dziewczyny są zainteresowane,Robal niedomiziany a Ty no cóż ty wiesz ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protestuje!!!!!!!!koniec tematu moze wymienimy sie na temat kto widzial orla cien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, to tez mowie, ze nie masz... Tygrysku, juz Ty sie tak nie poswiecaj... Nauka sobie sama poradzi... DZiewczyny zainteresowane, to niech same sprawdzaja :P A co ja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila moment orlica miziała Don Roballa a dlaczego zwykły Robal protestuje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ... odpuszczam Robalu ! :D Cień orła czasem tu wieczorem przychodzi powiedzieć dobranoc w imieniu Ptaszyska ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;)jesli masz ochote to zapraszam do skorzystania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem orla cien tu bywa... Tanczaca widziala... Dlatego to bedzie mniej interesujacy temat. Zawsze bardziej interesuje to czego sie nie wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlico co ty _no przecież sama wiesz jak się na to zapatrujesz i czego oczekujesz w związku z tym:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spox ja tez wole prawdziwe...niz odbicia czy cienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orła cień Widziałam orła cień Do góry wzbił się niczym wiatr Niebo to jego świat Z obłokiem tańczył w świetle dnia Słyszał ludzki szept Krzyczał, że wolność domem jest Nie ma końca drogi tej I że nie wie co to gniew Przemierzał życia sens Skrzydłami witał każdy dzień Zataczał lądy, morza łez Bezpamiętnie gasił gniew Choć pamięć krótka jest Zostawiła słów tych treść Nie umknie jej już żaden gest Żadna myśl i żaden sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spox ja tez wole prawdziwe...niz odbicia czy cienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×