Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

majaczenie (delirium, bredzenie), med. zespół zaburzeń przytomności; objawy zmącenia, omamy, niepokój ruchowy, lęk; pozostawia częściową niepamięć okresu zaburzeń, trwa w zależności od przyczyn godziny lub dni; występuje w wielu stanach chorobowych, np. w chorobach psych., w uzależnieniu od alkoholu , w wysokiej gorączce :P OD przebywania z Ptaszyskiem można dostać gorączki ;) Arnia nie dawaj jej ciastek, bo wiesz jak ona już ututana jest!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnia 🌻 🌻 🌻 najlepszego ! Tańcząca --> ty odpuść już KO bo całkiem się rozchorujesz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ututana...?? Ze co niby?? Bo nie wiem... Jakiej goraczki ode mnie!? Ja zdrowa jestem! Przebywanie w moim towarzysttwie goraczka nie grozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O [szpera w plecaku, wygrzebuje wymiety dowod osobisty, sprawdza, slepi...] Ale ja nie mam meza!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymieniam!!! Ladne zdjecie mam!! 😡 Jakbys byl moim mezem to bys wiedzial, ze kawy to ja nie pijam, bo nie lubie... :P Ja stanowczo protestuje!! Panienka jestem!! Wolna jak ptak :) I cnotliwa do tego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ptaszysko ładny numer !!! To ty cały czas ukrywasz, że masz męża ? :D Nieładnie ! A za chwilę się okaże, że jeszcze gromadkę dzieci ! :D : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 dziecko K.Orlicy i K.Orla
jestem juz nie pamietacie ze mnie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieskonsumowane ? :D Coś z tym trzeba zrobić koniecznie ! Może szybkościowy kurs przedmałżeński dla obojga ? :D Witaj męzu orlicy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 dziecko K.Orlicy i K.Orla
mamusiu kochana wyrzekasz sie mnie? [😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pojawił się mąż i nawet dziecko to prześcieradło już niepotrzebne Ptaszysko ! Ty się teraz rodziną zajmij ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zwiazku nie ma zarcia... Nic nie bede konsumowac!! Odchudzam sie. Zjadlabym tylko ciacho ale nie chca dac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A paszlo won!!! Bedzie mi sie tu rozlazic i srac po katach!! :P Ja zadnego slubu sobie nie przypominam... Poza tym ja zajeta juz jestem... czekam tylko na pierscionek z brylancikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o takim rodzaju konsumpcji tu piszemy Ptaszysko ! :D Teraz będzie drukowanymi : CHODZI O SKONSUMOWANIE MAŁŻEŃSTWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie bede konsumowac. Drukowanymi: ODCHUDZAM SIE!! :D (a poza tym... na przescieradle??!! Szkoda!!) Chce byc zgrabna i piekna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×