Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak gdzie? Ptaszysko zrobiło siki i zostawiło w termosie na stole Robalku...sam musisz się obsłużyć bo ja teraz będę pilingować swe ciałko w wannie a nikogo więcej nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAkie siki?? 😡 Pyszna kawusia specjalnie dla Roballa!! A z przyjemnosci to ja lubie najbardziej lody :D Chociaz... z braku laku czekolada tez moze byc ;) Kto mi da? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy takiego nie jadlam!! Baaa!! NIgdy takiego na oczy nie widzialam!!! Ani na uszy!! :P [przyglada sie z namaszczeniem obmacanemu przez Roballa paczkowi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie moja wina!!! Co Ty za filmy ogladasz... Pewnie jakies zakazane :P To dobrze, ze Ci staje!! Przyzwoitym trza byc :P Roballo---> Znaczy sie adwokat wymerdany z roza...?? To jak mowie... cudenko. Ja takich rarytasow to nie jadam :P Dobre? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie staje... nikt mnie nie stymyluje do dalszych działań :P Chyba, że Twój obraz Orlej Dziewicy na drzewie ;) stefka króla film oglądam...:D Flowka dzisiaj obciąga bełta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nic, a nic nie kumam... O_O Roballo---> Nie miesci sie to w moim mozdzku... Wiecie co...? Chyba zgubilam watek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwoita kobieta jada ciastka wyłącznie na talerzyku w hotelu... Przyzwoita kobieta nie może się nawet przyznawać, że wie o istnieniu takiej części garderoby jak pantalony... Żadna przyzwoita kobieta nie powinna słuchać wulgarnych słów... Kobieta przyzwoita, złego słowa na nią nie powiesz... a jednak...Ułani przesiąknięci końskim potem i zapachem tytoniu, rozsiewają ferromony, którym nie oprze się żadna przyzwoita kobieta.... Przyzwoita kobieta jest bezwarunkowo mężatką... Przyzwoita kobieta nie przekroczyła lat czterdziestu... Kobietą przyzwoitą jest ta, którą mężczyzna obawia się narazić... Kobieta, która posiada własny powóz, jest przyzwoitą kobietą... Każda przyzwoita kobieta lubi się uskarżać... Przyzwoita kobieta wychodzi z domu tylko w razie rzeczywistej potrzeby.... itd itd Przyzwoita kobieta, po polsku dobrze mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Twoje definicje tam gdzie slonce nie dociera :P I tak jestem bardziej przyzwoita :D Ide spac!! Jak na przyzwoita kobiete przystalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O A po grzyba...? Codziennie zagladam... prawie :P Teraz nie mam najmniejszego zamiaru!!! To sie nie miesci w moich planach na wieczor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O Cooo??? Co se mam umyc...?? Planuje sie umyc cala, wiec to nieznane o czym wspominasz tez sie umyje 🖐️ Ide w kimono!! DOBRANOC... Dzis sie cos z Wami dogadac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zdążyłam do tej pory zauważyć, to Ty się nigdy nie potrafisz dogadać, wiecznie tracisz wątek lub nic nie kumasz :P Ptaszeczku :D Flowka oglądasz Magdę Mizianą? Ta drugą seria jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka niestety kontynłuje degustację...🌼Moniałka robi coś o czym nikt nie wie...🌼 KO myje swe ciało na jutrzejsze przywitanieTygryska...🌼 a ja idę do wyrka z Czerwoną Różą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak szybko Tańcząca ! Przecież jeszcze ja tu jestem ! Obiągnęłam bełta (prawie sama) i wróciłam trzeźwa i o własnych siłach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ptaszyska wypociny o rodzajach pączków Pączki z różą, dżemem, serem, budyniem, z nadzieniem z czekolady i wiśni, z adwokatem, z toffi, z orzechem lub migdałem, z bitą śmietaną, z likierem itd Gotowy jest zwykle lukrowany lub obsypany cukrem pudrem, może być też posypany kandyzowaną skórką pomarańczową lub polany czekoladą albo posypany rozdrobnionymi orzechami lub migdałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączków rozmaitych do wyboru, do koloru !!! Tańcząca - zeżremy wszystkie ? Dziś odbiegnę trochę od tradycji i powiem wszystkim : DZIEŃ DOBRY !!! Piękny dzień nastał ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> co ma wspólnego saksofon z bitwą gdzieś tam ? :D Za późno żeby skumać ... ale to w sumie nieważne ... :D Ty idź juz spać bo bzdury piszesz !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitwa pod Chotusicami (17 maja 1742) rozegrała się podczas pierwszej wojny śląskiej. Po bitwie pod Mollwitz (Małujowice) Prusacy w sile 35 szwadronów i 25 batalionów podciągnęli pod Chotusice, gdzie nastąpiło spotkanie z wojskami austriackimi. Prusakami dowodził książę Leopold von Anhalt-Dessau, Austriakami - książę Karol Lotaryński. Generał pruski Buddenbrock (prawe skrzydło pruskie) otrzymał rozkaz uderzenia na lewe skrzydło Austriaków. W wyniku ataku kawalerii siły austriackie w tym miejscu zostały rozbite. Jednak kontratak austriackich regimentów kirasjerów i dragonów zmusił Prusaków do odwrotu. Tymczasem oddziały Waldowa na lewym skrzydle pruskim zaatakowały Austriaków próbując przebić się przez ich linie. W pobliżu Chotusic w kleszcze austriackie dostał się książę Leopold wraz ze swymi 12 batalionami piechoty. Prusacy dzielnie odpierali ataki Austriaków, lecz wkrótce zostali całkowicie unicestwieni ogniem artylerii przeciwnika. W końcu do ataku ruszyło prawe skrzydło pruskie w sile 23 batalionów, które zmusiło Austriaków do panicznej ucieczki. Bitwa trwała kilka godzin i zakończyła się zwycięstwem Prusaków, którzy nie podjęli pościgu za uciekającymi Austriakami. NOCNA LEKCJA HISTORII nie wiem Flowka kto wygrał Prusaki czy Karaluchy !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dzwony głośno dzwonią, w moim planie poranka jest zrobić taki rumor, że aż świat zadrży w posadach...:D [TWa rozglada się bezradnie po saloonie KKK - syf normalny - obrus poplamiony polewką i butelek po Ż pełno po kątach i podłoga niepozamiatana... jak zwykle żadnego czystegio kubka na kwakę ani talerza na różne pączki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×