Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tygrysku 👄 nie wiem czy tort chyba, że Flowka i Ptaszysko se zażyczą :P Ognisko rozpalimy...wrzucimy \" ... \" gałązek za każdy rok życia TWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za malo tych galazek bedzie... Spala sie w mig... Jakiegos wielkiego kloca trzeba bedzie wrzucic :P zby kielbasek na surowo nie jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego to one decydują???Ja chcę kawałek tortu do porannej kawki :( to kiedy te urodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój pierniczek????Jasne!!!!!! :D:D:D Ale tortu też bym chętnie zjadł,chociaż maleńki kawałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka wczoraj po 19.00 poleciałam specjalnie do podwójnego sklepu, żeby kupić K z bombelkami, aby ochronić This Black...a dzisiaj... prosto poszłam na P i kupiłam bardzo drogi Z, ale nie ja naklejałam, tylko Pan A maczał i walił P i położył z boku, bo taka duża This Black, że do S się nie mieści.. i teraz o 15.00 przyjadą i powiozą do G i Pan L będzie musiał tachać pod pachą Ci wielką K... i jak Flowka dostanie, to niech subtelnie rozetnie ( bo K do powtórnego użytku ma być - tyle kasy :P) i pamięta, że między This Black jest 1p z L21/22... może a nóż widelec Flowce spodoba się This Black :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest gorszy :D jest suuuuuper :D a ja mam ogromną chęć na wszystko co słodkie:P jakoś tak mnie dzisiaj naszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz glod grukozowy...? ;) Pozostaje jedno wyjscie: zaspokoic!!! glod glukozowy to jak pragnienie (to od sprita! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja będę jurorem i degustatorem w jednej osobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo to dobre jest... ale pepsi...:O Ja lubie piec jak ktos pozniej to je :) Nie lubie sama dla siebie... sztuka dla sztuki :O A Ty Tanczaca przeciez serniczki wolisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziemy jeść Ptaszysko..Ty mój a ja Twój :P Heh serniczki uwielbiam :D Ale mój pierniczek jest wyśmienity z rodzynkami, z orzechami: laskowymi, włoskimi, arachIdowymi, nerkowcami, owoce kandyzowane i polany prawdziwą czekoladą !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma tylko rodzynki i orzeszki po wierzchu :P Tez jest dobry... Nie trzeba przesadzac z udziwnieniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tancząca --> ale nakombinowałaś żeby szyfrem napisać ! :D A ja i tak wiem o co chodzi ! Faktycznie - będę na twoje urodzinki ! A to się upijemy na wesoło ! Ognicho można zrobić jak aura będzie sprzyjać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Tańcząca --> to na zasadzie kontrastu : jedna kumata żeby się można było dogadać i pogadać, a druga niekumata żeby trzeba było się napisać i natłumaczyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Tańcząca --> no widzisz! A co wczoraj mówiłam ?! :D Stało się szybciej niż pomyślałaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×