Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

NO... trzeba miec fantazje :D Ae wlsanie sie dowiedzialam, ze kiedy jak kiedy ale w dzien z naszych rozmow to ni chu chu :( A przynajmniej nie w ten najblizszy dzien, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki cień Orlicy na naszym topiku się kręci???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie ....kawcie prosze bom jakis taki pobudzony:) bylem nad jeziorkiem ale super bylo ,poplywalem sobie ,ognicho jakis karczus ;) no i najwazniejsze rybka byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys Robal --> myślałam, że to rybki są amatorami robaczków a nie odwrotnie ... :D Kawka podana ~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ...ale zeby zaraz kiece:P ja juz sie wstydam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :D A ten cien to mi sie urwal... nie zauwazylam nawet ale juz jest na swoim misjcu, znaczy pod moimi nogami :D 👄 Ja tu usychalam bez Ciebie!! 😭 Robal---> Woda, jaka woda? Ja snanowczo protestuje!! [Glupieje jak zwykle, gdy tylko slyszy haslo \"woda\"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porwe Cie kiedys i zamocze te twe piorka:P wtedy zmienisz zdanie na temat wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie fuj!!!!!!!zaloz stroj:P albo hm w samych piorkach dasz nurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Zdecydowanie omskales sie z interpteracja mojego wybuchu!!! :P Ja uwielbiam wode! I zdania nie zmienie!!! Lubie moczyc sobie to i owo (nawet piorkam :) )! Zawsze i wszedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheh ja tez wszystko mocze nawet .......:P wode to uwielbiam i wszystko co z nia zwiazane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w piorkach to milo jest :) Fajne doznania :) Ale to tylko podczas gwiezdzistej nocy, najlepiej przy zachmurzeniu 100%, na \"...jednej z dzikich plaz...\" zeby bylo w czym do domu wrocic... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie .... normalnie Cie adoptuje i bedziemy tak calymi nocami ....spogladac w niebo szukajac nowych gwiazd i doznan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> To juz chyba nic innego bym nie robila tylko maczala piora w wodzie, patrzyla w gwiazdy i szukala nowych doznan... :P Czasem trzeba jeszcze cos konstruktywnego zrobic, heh... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Dlaczego??? Od marzen o toni wodnej...? O_O A ja wrecz przeciwnie... planuje sobie piekne sny :D DOBRANOC!!! Robalku, dzieki za inspiracje!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiem ...zostawiam to waszym fantazyjnym snom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.05.1618 Defenestracja praska: posłowie habsburscy zostali wyrzuceni przez okno zamku na Hradczanach, co rozpoczęło wojnę trzydziestoletnią ;) Flowka interesujące prawda? Idę do wyrka ale w przeciwieństwie do Was będę się dłuugo chichrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Tańcząca - naprawdę nie interesują mnie takie tam ... historie. :D Kto już jest na nogach - meldować się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow to ja się melduję na porannej kawce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani !! Flowka o rzesz Ty!! ok ale nie wyrzucaj nikogo oknem :) Tygrysku miły dobrze, że jesteś bo z Ptaszyska Cień został, nie jadła, nie spała, nawet Ż nie piła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilam, pilam... Wczoraj z rozpaczy i tesknoty :P Nie tylko Ż... Dzis tachalam cala butelke wody mineralnej przez pol miasta :P 2 litry miala... zostalo troche na dnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ma kaca ! To przez te Ż wczorajsze - tylko chodziła do lodówki i konsumowała ! Tygrys - fajnie, że juz jesteś ! :D Tańcząca - nikogo oknem nie wywalam ! Choć rano znalazłabym przynajmniej jedną osobę do lotu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×