Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Moj kalkulator mowi, ze 10 00, a tym samym ZOO powinny powedrowac z honorami do Tanczacej :D Jako, ze kalkulator to cud techniki, a cud techniki nie ma prawa sie mylic to wreczam z radoscia piekne ZOO (martwiac sie jednoczesnie, gdzie Tanczaca zdola upchnac kolejne ZOO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o wyjaśnienie, niby do czego kogo nie nie należę? Klubu Książki Katolickiej? Korespondencyjnego Kółka Komiksowego?? Ku Klux Klanu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o wyjaśnienie, niby do czego kogo nie nie należę? Klubu Książki Katolickiej? Korespondencyjnego Kółka Komiksowego?? Ku Klux Klanu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie suchej gałęzi nie uświadczysz ! Leje i wszystko już dawno mokre ! :D I tym to dziwnym sposobem przekroczyłyśmy 10 000 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojskie klimaty zapanowały w moim domu w DD, zapach młodej kapusty miesza się z aromałem super kawusi i kadzidelkiem!!! [TWA wypatrzyła nescafe cappuccino na półce w sklepie i nie byłaby sobą, gdyby nie wypróbowała kolejnej nowości :D Flowka teraz mamy super lajf prawdziwy ;) będziemy widzieć u siebie różne rzeczy...:P już założyłam seksowny szlafroczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się rozmnażamy systematycznie ! Należą się gratulacje dla Przystojnego za wujka ! :D TWA --> podanie o miłość wyprodukowane ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWKA9 ile razy pisze te słowa, tyle razy uświadamiam sobie,jak moje życie się zmienilo od kiedy ten Potoczek zaczął w nim płynąć:D Flowka: - zakup płyt - ściągniecie losta - zainstalowanie programu - wykorzystanie UMIĘJETNOŚCI TWA - konwertowanie x5 (prób nie licze) - K+Z - po drodze na pocztę Cztery Łapy skorzystały zjadły wielkiego korpusa - wepchanie do S i....................jaka....................ulga......................wreszcie.....................Flowka ...........................da ........................mi.....................spokój.........................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wieczorem występować topless ! :D Nigdy w życiu gotowe ! Przy okazji odświeżę sobie Grocholę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już bardzo dawno nie odbywałam stosunku z mopem i odkurzaczem... czas przypomnieć sobie jak to jest, bo skłonna będę zacząć myśleć, że się uzależniłam od netu :P Tyle słońca w całym mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam prikaz to przyszlam cos napisac. Pisze: COŚ Tanczaca---> wystarczy? :P A coscie tak stronke rozjechaly...? Juz sie w ramce nie miescicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> coś ostatnio nie udzielasz się za bardzo tutaj ... TWA --> wieczorny seans zapowiada się ... interesująco. Za żadne skarby go nie przepuszczę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy koń trojański! Uwaga na e-maile 02.06.2006 13:11 Koń trojański podszywa się pod mejle z Microsoftu Fot.: Michał Traczyk / Agencja SE/East News W sieci pojawił się nowy koń trojański. Można go przeoczyć, gdyż podszywa się pod e-maile zalecające aktualizację systemu operacyjnego Microsoft Windows - ostrzegają analitycy firmy bezpieczeństwa informatycznego F-Secure. Według zespołu analitycznego F-Secure zagrożenie można ocenić jako \"duże\", ponieważ e-mail graficznie bardzo przypomina wiadomości rozsyłane przez Microsoft, co może zmylić niedoświadczonych użytkowników. W e-mailu znajduje się ostrzeżenie przed rzekomą luką w systemowej usłudze Microsoft WinLogon Service, zaś na końcu wiadomości znajduje się link, pod którym można pobrać uaktualnienie, które ma załatać tą lukę. W rzeczywistości po wybraniu tego linka użytkownik komputera jest przenoszony na witrynę http://www.redcallao.com, skąd pobierany jest plik winlogon_patchV1.12.exe. Plik ten zawiera konia trojańskiego Trojan-PSW.Win32.QQPass.ho. Ten złośliwy program jest odpowiedzialny za wykradanie wszystkich haseł i PIN-ów wpisywanych w system. Jest bardzo pomocny internetowym oszustom w okradaniu kont elektronicznych. Według F-Secure sama idea umieszczania fałszywych uaktualnień w e- mailach nie jest niczym nowym ? w ten sposób dystrybuowany był w 2003 roku internetowy robak Swen. Jednak w fałszywym e-mailu Microsoftu po raz pierwszy nie umieszczono pliku wykonywalnego złośliwego oprogramowania, ale tylko sam link do strony, gdzie to oprogramowanie się znajduje. Jest to spowodowane, według analityków, działaniem programów antywirusowych i antyspyware, blokujących wszystkie e-maile zawierające pliki wykonywalne .EXE, aby zabezpieczyć użytkownika przed infekcją. Przy wpisaniu w e-mail samego linka, zabezpieczenie to jest omijane. OBOWIĄZKOWO PRZECZYTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łące zajęte były wszystkie kanapy i fotele, więc zmuszona byłam chodzić, no to policzyłam koniczynki, w kupce rośnie ich około 100, tatarak ma potężne liście już, zarobiłam 10 gr, naćpałam zapachem akacji i przyszłam do talerza polewki pomidorowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Spałam tak długo jak nigdy w zyciu. Ale przynajmniej jestem jak nowo narodzona. :D Jednak sen to najlepsze lekarstwo na wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×