Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Aaaaaaa BOryna!!! Nie, nie kupuje :P Nie przepadam za zielenina :P A poza tym te peczki sa powoiazane sznureczkami, a nie zagumkowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakis ogumkowany rejon jest. W centrum i na poludniu sznurkuja ;) Po chabanine...?? To cos w rodzaju tych gumek, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej nie podejrzewalabym marchewy o zielony kolor... chyba, ze jakas nieswieza :O [wzdycha ze wspolczuciem, ze TWA nie wie, ze marchewka jest pomaranczowa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo KO je same pysznosci, wcale nie jest bardzo miesozerna (pierozki rulez!!), a jak juz to chudziutkie, pyszniutkie, swiezutkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonik z cytryna mi sie nie komponuje ze sledziem :P Ale: smacznego!!! [mysli sobie, ze ta TWA to takie skapiradlo... sledziki sobie pyszne kupuje, a dla flow to jakies zzieleniale ochlapy tylko :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mowilam, ze nie mam talentu muzycznego!!! (zadnego nie mam... ale chwalic sie tym nie bede :P ) Ja tez ide, heh... Moze sie na meza zalapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam, żaden nie był odpowiedni na męża :p Przytargałam 30 kg, ale w K nie było P więc i tak muszę iść jeszcze raz, tymrazem do B i kupię 2xP ;) Potem leżę do góry D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zabraknie na chleb, bo neta zapłacić mi przyjdzie wtedy naturalnie schudnę, a mam z czego więc tak szybko z tego świata nie zejdę, jeszcze się trochę ze mną pomęczysz :p Ty lepiej planuj żeby się z robotą wyrobić do 25.06 bo Flowka jak przyjedzie to będzie czas tylko na piwko i takie tam inne bajerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak nie dziala... Zapasy sie tak szybko nie spalaja :P Zeby tak bylo... to bym byla piekna, zgrabna i bogata 😭 Juz Ci mowie, ze do 25 to sie napewno nie wyrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama se kiedys piachu na plazy nakopalam do majtek... ale wyplukalam pozniej wsrod morskich fal :D A o co sie rozchodzi? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy w planie z Flowką zwiedzanie rynku a chyba wiesz co się z tym wiąże, a Ty mi tu nawijasz, że w UP przyjdzie Ci siedzieć:P Hej odpuść :D kiedy będziemy balować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×