Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak za malo...? A czego bys wiecej chciala?? A ja sie pytam: czego to ja dzisiaj nie zrozumialam, co? Bo ja dzis wyjatkowo kumata jestem :D Przeciez poczta w sobte tak dlugo nie pracuje!! ;) Zdjecie Tanczacej sliczne jest... Normalnie pelna entuzjazmu, euforii, uniesienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu KO, tu KO odbior!! Juz 21.35 stop Ide ogladac Brada stop i Pita tez stop juz nie wroce stop ide spac stop bez odbioru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu TWA, tu TWA idź stop będzie stop spokój stop zara stop Flowka stop się stop pojawi stop to stop chociaż stop pogadać stop normalnie stop...coś zagłusza............................................chce stop popatrzeć O_O...................szumy jakieś KO...................... OOOOOOOOOOOOOO BP cudny facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z lotu ptaka... Z pozycji horyzontalnej :P BP fajny chlop :) Nie taki fajny jak CF ale fajny :D Tera Opole poszlo w odstawke. (nie poszlam jeszcze... pilnuje porzadku! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś między Opolem a BP szyfrujesz Ptaszysko ? :D Nic z tego nie rozumiem ... ale to nieważne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow---> A zebys wiedziala... W przerwach na reklame, miedzy jednym BP, a drugim Opole lecialo :P I znow sie poryczalam 😭 JA nie moge takich filmow ogladac 😭 Tanczaca---> No patrz... TY zaczelas, a znow jest na mnie... A ja sobie w piatek gatki kupilam (tez A)... W koncu musze miec jakies na zmiane, a nie tylko w jednych latac :D hunter---> Polujesz na owoce? :P A ja to raczej kolacje bym zjadla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za roznica, czy zyje czy nie... Ja z radosci plakalam, nie ze smutku!! :D Wzruszylam sie :D A odbioru jeszcze nie bylo :P Jeszcze przede mna. Osobisty!! A jak :D Inaczej nie biore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wywiodla w pole? CZym? O_O Nie plakalam w chusteczke... I wlasnie dlatego, zeby kogos nie rozczarowac ze Krwawa Orlica placze - zawsze sama ogladam filmy i czytam ksiazki w odosobnieniu!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic złego w płakaniu na filmach, ja to robię ciągle, a najwiecej łez wylewam jak oglądam Lessie z 1939 roku!!! i oczywiście mój ukochany Pożegnalny walc!(Waterloo Bridge)😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to oczywiscie ma ze soba zwiazek i jest oczywistym powodem udania sie w objecia Morfeusza! :D Ja ide lulu, bo moj cud techniki placze, ze glodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa.. po fakcie wszyscy mowia, ze nie ma nic zlego... Ale co sie posmieja ze mnie to ich :P Przyrzeczenie zlozylam, ze nigdy nie bede plakac publicznie i jak narazie dotrzymuje slowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciskacze łez najczęściej oglądam w samotności, bo jak wiesz Ptaszysko ja mam dość specyficzny gust jeśli chodzi o filmy i bardzo często jest tak, że mi się podoba i nikomu więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiechy, zarty... jeden pies. Mam schize na tym punkcie :P I wlasnie tez sama lubie filmy ogladac :) A gust to kazdy ma specyficzny. Wlasnie na tym gust polega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie potem ktos nie zdziwil widokiem, ze \"Krwawe Ptaszysko chlipiące w chusteczkę\" :P (nie mam chusteczek :P ) W kimono trza isc... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×