Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ty tez!!! I wszyscy inni tez :P Demokracje mamy! Mam prawo miec schizy! :D W porownaniu z niektorymi to ja calkiem normalna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! To Ty Tanczaca nie wiesz, ze grzebac to nie wszedzie wolno...?? Ja tez grzebie w zakazanych miejscach ;) Ale robie to delikatnie i umiejetnie i jeszcze kuku sobie nie zrobilam :P To sie lubi co sie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku !!! Znowu się momdrujesz Ptaszycho!!! Zapragnęłam nowej skórki... i się poryćkało:P Dzisiaj zdycham...proszę mnie nie dżażnić niczym...mam co mam... to co mi potrzebne do życia...marzenia dalej pozostają niespełnione😭 Widocznie każda z nas jest dobra ale w innym grzebaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mondruje sie... MOndra jestem, nie musze sie jeszcze wywyzszac :P Bo do tego to ja jeszcze skromna jestem :D Kazdy jest dobry w czym innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaczniesz brać coś na sklerozę, bo zapomnisz, że mondra jezdeś :p Moje ramiona mniosły wczoraj 2 km ciężkie wory ...a moje ręce wielkie pudełko w ktorym som nareszcie termometry i dali mi gratisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uzywam storepanu. Wiem tylko co to styropian ale podejrzewam, ze tego nie wciagasz :P Eeeee... no to gratisy przyjemnie jest tachac :D Co narzekasz! :P Skleroze moze i mam ale ze mondra jezde to nie zapomne... To sie czuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Spóźniona dziś jestem okrutnie ale kompa mi zajęli i nijak się dostać nie mogłam. Skorzystał na tym jedynie mój rozkład dnia bo dziś do obiadu juz wszystko gotowe i nawet bigosik się robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wzięło mnie na gotowanie ... wiem, że to się odbije na biodrach ! :D Łajzanek narobiłam jak dla armii wojska i ciągle kogoś zapraszam żeby to zjeść ! Ale gosu zrobiłam w normie - tyle żeby zjeść i znowu za nim tęsknić. Uwaga : rzucam ! Poszło ! Kto złapał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuna... nie uprzedzilas... Okno bylo zamkniete. Rozchlastalo sie na szybie i skapalo na ziemie. Ide... moze jeszcze sie co uda pozbierac... Lazanki tez lubie :D WSzystko lubie wlasciwie! (prawie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, że zaznaczyłaś to \"prawie\" bo już chciałam tworzyć listę rzeczy które się nie komponują z żarciem:P Na zachodzie bez zmian, czarne chmury... Przyniosłam 5 koniczynek i wsadziłam do szklanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie, bo sobie przypomnialam ze oliwki to mi sie z niczym nie komponuja :P KOniczynki czterolistne masz?? O_O To sie suszy, a nie do wody wsadza :D Na poludniu tez czarne chmury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primo: koniczynki som rurzowe :D secundo: dziś polewka młoda i frytusie, wiec niech się Flowka swoim bigosikiem udławi:p tertio: zara się zacznie wielkie płakanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu ktoś mnie docenił ! Szkoda, że nie jesteś facetem TWA --> to byłby idealny związek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tylko trendy :( O tak Flowka chętnie wyjdę za Ciebie za mąż :P A wolno już czy nie? [ TWA będzie wierna do końca swych dni, ale Flowka będzie ćmoluchować na tarasie, nawet w zimie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze ja nie jestem taka boska... Moze by sie ktos trafil :P Kto tanczy? Bo mi niewiele brakuje :D NArazie tylko spiwewam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie lubie smieci wynosic i odkurzac :P I bezuczuciowa jestem, oschla, ozielba. Zero zalet :P A do tego duzo jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×