Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wczorajsze wychodzenie czy odejście Ptaszyska to hicior dnia ! :D Jeszcze nigdy tak długo przy mnie nie wychodził - a może raczej chcial wyjść i jakoś nie mógł ! Nawet cienie i duchy nie wracały tylko same Ptaszysko ! :D TWA - w końcu w LP dowieźli mi S ! Zakupiłam dwie paczki ! Wieczorem seans na słuchawkach ! :D Juz się cieszysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
resztki roslinne pachna ladnie tylko pierwszego dnia, dopiki nie zaczna gnic i zamieniac sie w nawoz :P A u mnie w pracy nikogo nie ma i kwiatki wszystkie wiedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowicie było w pracy a zapowiada się jeszcze lepiej. Czas goni a do 14 trzeba byc na czysto coby na urlop pójść ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> czy ty chcesz mnie utuczyć w tym wrocku ? Będę potrzebowała 2 miejsca siedzące z powrotem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko w związku z naszą popołudniową rozmową chciałabym uzyskać informacje w której kapuście i na jakim polu i z czego wylęgają się orły niekumate?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A o czym rozmawialysmy?? Bo... zapomnialam :O Jakas mgla zasnula ten wczorajszy dzien i wszystko co z nim zwiazane... Ale witam o poranku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialem orła cien;) przemknal niczym wiatr....to bylas Ty;) Miłego dnia i kawcie prosze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam z tym Ptaszyskiem!!![TWA myśli - skaranie boskie] Żeby mieszkała gdzieć w Umba-Umba to rozumiem, żadnej innej możliwości, bo nie posiadam mułów, wielbądów i innych stworzeń kopytnych... tylko smysy zostają ...:P ale Ptaszysko ma gniazdo na południu, z mojego zachodniego dachu widać jej balkon, więc w imię czego tyle muszem się natrudzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×