Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Bo Ci sie ten dar przeterminuje i tyle bedziesz z niego miala :P ciule ze zlotem sa ok... Moge popatrzec ;) W zyciu bym nie zalozyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci pomarancza przeszkadzala? Balas sie, ze niechcacy klikniesz? Moderatorki i tak maja kupe pracy ;) Ja juz swoje tez zglosilam do skasowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czas do 11.11.2007... żeby ją rozprawiczyć ;) Śmieci trzeba zamiatać i do kubła ...co mi tu będzie jakaś pomarańcza bałagan robiła...musze mieć siły na spotkanie ze wkręcaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam... nie ma jak swiezy produkt... zostalam wykasowana :) Ale mile, niespotykane uczucie :D aha... i jeszcze jedno - FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie brzmi to SŁOWO w Twoich pięknych ustach :D Flowka lada moment postawi swe piękne długie nogi na swej piękniej ziemi ;) A korek jest w stanie wskazujacym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rodzimego gniazdka ! Dojechałam cało i szczęśliwie choć z niewielkim opóźnieniem ! :D Dziewczyny --> dzięki za niezapomniane przeżycia z pobytu ! Szczególnie TWA za gościnę i w ogóle ! I nawet za te burze i descze które razem przeżyłyśmy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie fuj!!! jakie fuj!!!! ciasto jem!!! colę z lodem pije !!! lody z czekaladą i orzeszkami liżę !!! znaczy juz skończyłam!!! Flowka może potwierdzić bo widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> ten tydzień we Wrocku to był właśnie odpoczynek ! I to na całego ! Bardzo mi się przydał po pobycie nad morzem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam ... choć za dużo nie widzę ... tyle tylko, że TWA siedzi przy kompie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś dodać Ptaszysko, że jeszcze wspólne noce w jednym łóżku!!;) a dzisiaj w nocy flowka dostała jedną kąpiel gratis [TWA zasmiewa się do rozpuku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiel w napojach energetycznych? no jak spanie to raczej w lozku i to akurat zaliczam to milych akcetnow dnia, czy nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to już będę spała we własnym łóżeczku . :D Na pewno z tego faktu ucieszą się cztery łapy bo intruz opuścił jej teren !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×