Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ta niech zaluja.............trza bylo zaprosic :( Milego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Robal ... to ciebie trzeba specjalnie zapraszać ? Mogłeś się sam zaprosić - kobiety na pewno chętnie by przyjęły mężczyznę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:15 Brazylia Francja - piłka nożna 20:55 Brazylia Francja - piłka nożna Czyzbyś to miała na mysli/ ;) Flowka mowi, że nie żadnego problemu, ja też pudło jest ...kupisz sobie piwsko i bedziesz darła ryjka tutaj!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Ptaszysko - ja też pokibicuję ! Może drzeć się nie będę ale jednak ! :D I nie ma to jak oglądanie meczu w dobrym towarzystwie przy zastawionym stole i ze śmierdzielem w ręku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM O PORANKU!! 😴 kawusia zaparzona!!! Moze ciasteczko? :P Tanczaca---> Ja nie bylam w WC... Znaczy bylam ale czesciowo tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjalem ja powoli i delikatnie aby nie doznalas szoku termicznego :P witaj 🌻 i wracaj szybciutenko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nigdzie nie wybieram? Skad mam wracac? A co zdjales...?? [mruga zaspanymi oczetami w nadziei, ze to pomoze jej zrozumiec poranne rebusy Robala]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia może być....szczególnie z \"wkładką\" :D Tylko przyszlam a oni o kołderke się biją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma szans to moje trofeum :P co do wkladki to o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że nie chodzi o ciacho ;-) Wkładka energetyczna ....takie tam \"cuś\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×