Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

na zimno sa inne sposoby:P moge Ci potem jakies po krotce przytoczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...zimno. Toteż mówię, że jakiś prund by się przydał z rana :D Kubki mam wszystkie brudne. Chce się komuś pozmywać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmywam!!! Ja moge w brudnym pic. Oczy jeszcze zaspane to brudu tez nie widze... :P Ja bym kolderke wolala moja i jaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie ranne ptaszki. Moniał --> jak dobrze wiedzieć, że znowu jesteś z nami ! 🌻 Nie wiem czy się zorientowałaś ale jestem we Wrocku !!!!!! Jutro dżampreza ! Prezeska świętuje urodziny ! Ciasto juz upieczone i MB w lodówce się chłodzi ! A poza tym to dlaczego się tak deszczowo znowu zrobiło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaał.....to się jutro będzie działo we Wrocku :D:D Cieszę się, że mnie pamiętacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się działo ! Ognicho było nad Odrą w strugach deszczu ale ... będzie co wspominać ! :D Mam nadzieję Moniał, że już wróciłaś na dłużej ... i pogadamy lajf na skypie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pięknie przystrojonej sałatki to jeszcze nie widziałam:D Ptaszysko to Twoja ulubiona!!! Rypanie się odbyło w jajku i bułce tartej i Flowka mówi, że musi wyjechać :( inaczej utyje i nie zmieści się w swoje śliczne łaszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy : 🌻STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM !!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 PREZESKA OCZYWIŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zycze Tobie Wszystkiego Najlepszego I Zebys Zawsze Miala Dobry Humor I Usmiech Na Twarzy Jak Do Tey pory...👄 Ps .Milego Wekendu Dla Was bo wlasnie wskakuje w samochodzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łubu dubu, łubu dubu Niech nam żyje Prezeska naszego klubu Niech żyje nam!!!!!!! To mówiłam ja...moniał :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przy dzisiejszym dniu radości życzę sto lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cie radość nie ominie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z radomia
W Dniu tak uroczystym składam Tańczącej najserdeczniejsze .życzenia.Niech Jej taniec trwa wiecznie a ananasami niech karmi Ją ten ,kogo zapragnie .Wszystkiego najlepszego dla Ciebie.❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie umiem ustawic :P Przeczekalam kolejke (wygodnie, w lozeczku) i tlok sie rozrzedzil :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 H B T Y H B T Y H B Tanczaca H B T Y 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 no... obowiazek spelniony :P A \"buzi buzi tas tas\" odbedzie sie w pozniejszym terminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikipedia jest za glupia na ten cud oistnienia jakim ja jestem! :P A niektorych rzeczy przeze mnie wymmyslony nie pojmie nikt normalny!!! Nienormalny czesto tez :P [rzuca sie w ramona Tanczacej i skada Jej do ucha najszczersze zyczenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim! (niestety nie mojego autorstwa... mam wiele talentow ale wierszoklectwo do nich nie nalezy! Stworzona zostalam do wyzszych celow :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie tylko wikipedia ...my też !!!!!!!!!!;) MB się mrozi :D CC się mrozi :D Ż się mrozi :D I zara będzie się tworzyła sałatka zielona!:P kolorowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania idą pełną parą. Co ma być spożywane na zimno (a właściwie spijane na zimno) już jest zimne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz moj cud techniki dal glos :P To powyzej to nie bylo na jego wolanie!!! To moja wlasna inspiracja :) A o ktorej na darmowa wyzerke to Ty mi powiedz ;) TYlko tak, zebym zdazyla obejrzec caly mecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym mrozeniem to nie przesadzajcie :P Chociaz jeszcze Ż nie spozywalam w formie loda :P Sopelka wlasciwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ż to ja sobie tez kupilam. Cale 2 sztuki, zeby Tanczacej nie opijac :P Bede lizala Waszego sopelka i popijala moja faza ciekla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×