Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

och... Piekno łososiowej poszło w świat :D każdy człek pci menskiej spragniony widoku nóg , będzie miał teraz okazje zobaczyć oraz trzymajace się same czarne ;) Nogi - w zasadzie narząd używany głównie do przemieszczania się. Panie powinny mieć nogi długie. Wg jednej z teorii długie nogi zawsze służyły paniom do uciekania przed panami. Teoria ta nie wytrzymuje jednak krytyki. Jeśliby długie nogi służyły paniom do uciekania przed panami, to z czasem biologiczną przewagę uzyskałyby panie krótkonogie, żadna długonoga nie przetrwałaby do naszych czasów a gatunek homo sapiens dawno już by wyginął. Niegdyś eleganckie damy w ogóle nie miały nóg. Obecnie okazało się, że nogi są na wyposażeniu każdej pani. Tak bezwstydnie odsłaniane od dziesięcioleci tracą nogi coraz bardziej swe znaczenie. Panów znacznie bardziej interesuje górne zwieńczenie nóg. Choć są i tacy panowie którzy są fanami dolnego zakończenia nóg. Nogi znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju głosowaniach. Widownia kinowa i teatralna głosuje nogami na dzieło sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nogi nie są do tupania TWA ! :D Moje są długie bo długie maja być ! A lososiowa pomoże mi zrobić karierę ... albo i nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nogi nie są do tupania TWA ! :D Moje są długie bo długie maja być ! A lososiowa pomoże mi zrobić karierę ... albo i nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj ile miesięcy miałabyś czekać ? i dlaczego tak długo? ;) Sama nie wiem ...czy oni wszyscy myślą, że będą żyli 200lat? mają czas...a czas ucieka...między palcami...między pustymi rozmowami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam \"sprawy\" żeby trochę tajemniczo było ... a ty od razu z grubej rury ! :D To jest SPRAWA ale innej wagi ... !!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jedną tajemniczom \'\'\'pogoniłam\"\' :P Jeszcze nie ważyłam a TY? ;) Kto dzisaj w T z G zwrot w tył zwrot? przez malołaty Mroczek pewnie będzie do samego końca...a szkoda bo gdyby oceniano za taniec...pewnie wygrane byłyby zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Flowka, że tera zaczniesz się specjalizować w handlu nieruchomościami...to może faktycznie będzie gdzie świętego wyprowadzić? Tylko pamiętaj kochana, że w tych Łazienkach som koncerty zamiast SO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli, powoli z tymi nieruchomościami TWA ! Myślisz, że nie chciałabym wykorzystać takiej sytuacji ? :D Nie widziałam Aśki jak tańczyła - oglądałam Oficerów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×