Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wrażeniowiec - dobra i niezbędna rzecz TWA ! :D Za dużo nie kłap szczęką i nie wymachuj kończynami. Dolnymi też ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czynność szósta: walnięcie się na kanapę po tak ciężkich przygotowaniach :D :D :D Idę spacerkować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham wsiech.... W głowie mi się kreci....nie od % tylko od zdarzeń..... Jezuuuuuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty na jakąś bezsenność zaczełaś cierpiec??? :D Ja to muszę wstawać o barbarzyńskich porach ale Tyyyyyyyyy?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Widzę, że mnie dzisiaj wyprzedziłyście ! :D Dospać nie możecie czy cuś ? :D TWA --> pifko i fajki z rana mogą oznaczać tylko jednego !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oburzasz się TWA ? A podobno dobrze, że zadzwoniłam i obudziłam ? :D Ty masz dobrze z Przystojnym - przynajmniej systematycznie trafia ci się O !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj trafiła mi siem kafka do łóżka i śniadanko w miłej atmosferze :D Taaaak Flowka trzeba zostawić tym facetom pole do popisu...ogólnie to jestem bardzo samodzielna ale... na łososiowej i przy tusiu i dużym Przystojnego potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A/ New Caledonia/20/99 (H1N1) - jak szczep A/New Caledonia/20/99 (IVR-116) - 15 mikrogramów HA* A/Wisconsin/67/2005 (H3N2) - jak szczep A/Wiscosin/67/2005 (NYMC X-161)) - 15 mikrogramów HA* B/Malaysia/2506/2004 – jak szczep B/Malaysia/2506/2004 - 15 mikrogramów HA* TO mam w lodówce, oprócz sałatki teściowej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×