Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A ja melduję, że zostawiam po sobie dobre wrażenie (czytaj: biuro posprzątane) !!!!!!!!! Tradycyjne pożegnalne MB wypite ... TWA --> dziś po drodze z WM w K kupimy sobie MB !!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA próbuję rozszyfrować :O Flowkę.... Ale mnie nikt nie rozszyfrował! Też się naumiałam czegoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał --> to co ? mam przelecieć przez wszystkie przedziały i wsiąść do takiego pełnego frajerów ? Jadę odpocząć - a odpoczynek zaczynam już w pociągu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni nius tego dnia : za niedługo Flowka pójdzie w seksownych na dworzec i wsiądzie do pociągu (nie byle jakiego) a kilka godzin wysiądzie w WM i będziemy się całować TWA ! :D Kończę dopakowywanie i idę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERA JEST OSTATNI NIUS: Pani Prezes jak na głowę kafki przystałoI założy łachy z lumpa i szmaciane i za niedługo pójdzie na WM i będzie czekać na pociąg (nie byle jaki) a potem w skupieniu odbierać pocałunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni i najnowszy nius tego dnia :flowkajest juz od godziny we Wrocku !!!!!!!!!!!!!!!!! Głodna jestem ale już żarcie wjeżdża na stół !!!!!!!!!! :D Moniał --> załuj, że cię tu nie ma !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×