Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tak TWA - jednak Wrocek jest 8 razy większy od G ! I tu na pewno znajdzie się fajny frajer ! :D Oprócz śmierdziela zżarłam jeszcze pizzę ... pycha była ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po badaniu testowym stwierdziłam, że nie jest ze mną tak źle jak to wygląda. Terapia zalecana --> więcej pogaduszek na gadulcu! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jest już lost 3x04 - dotyczy Sawiera...nawet nie chce myśleć jaką będziesz miała na łososiowej ucztę !!! prawdziwą ucztę!!! Biorem siem do pracu tej, ktorą lubiem i tej, której nie:P Obiadowy jeszcze muszem przytargać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Piękny dzień dzisiaj mamy kobietki ! A w perspektywie urlopik ! I wypad z domu ! :D :D :D :D :D :D :D :D I fajno jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siem pośmiałam ...zawsze jak widzę co Laseczki piszecie to jak Moniałka potrzebujem pampersa:P Piękna ziemniaki kupiłam ...zara wsadzam do garka..po ogórki po kartusku pójdem za chwile (pokroje je Flowka)...mam nadzieje, że gdzieć trafię na white cebule...jajców u mnie dostatek i w ten sposób powstanie sałatka żydowska..później poszukam etiologi tej nazwy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj gotuję zapasy żywieniowe dla synka żeby nie padł z głodu ! :D Nie wiem którym pociągiem pojadę TWA --> sprawdzimy w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehahi
Ale to o blondynkach:P (marzenie blondynek? odp: zrobić wiecej lodów niż algida)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA udaje, że nic nie wie na temat kawału i przystępuje do tworzenia nowej stopki, która w zamiarze TWA ma zobrazować i ukazać i przedstawić wydażenia następnych dni...a kuż jak lerzał na kawałku mojej podłogi...tak lerzy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy też tak macie? wyjęłam niebieski z zielonego i włożyłam niebieski do zielonego!:P Potem te włoski, które łaskoczą wypasionom podświetlonom urzywałam, żeby ten co z impetem w głąb robi miał szerokie ujście i w powietrzu wdychanym będzie sensual hibiscuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobiety ... ale się nagotowałam i nasmażyłam ! Ldówka pełna - synuś zaopatrzony więc można sobie pojechac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×