Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ale noc jak szybko zleciała :D Ani się obejrzałam a tu świt nastał :D Do 6 rano cholerka siedziałam. W dzień się kimnęłam i jakoś żyję....tylko co to za życie??? :D Ale co se użyłam....haaaaaa!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA na czacie to tłum jak na Marszałkowskiej :D Ale fajna grupka się zebrała i tak z 7 osób do rana wytrzymało. Na razie czaty z daleka omijam :O Ślipaki zapuchniete, zimno mi....bo niewyspana jestem :D Następnym, razem będę Cię wołać...razem się pobawimy....tam i Frajerów mnóstwo i Przystojnych. Pedantów niet bo oni śpiom nocami :D :D Jeden jak rzep się czepił.... :D :D Ubaw nie z tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka stoi na środku skrzyżowania w G i woła: Ludzie!Ludzie! Mam do oddania ok.XXX[ tu wpisz liczbę dowolną ale dużom] butelek z MB. Czy ktoś w tym chorym kraju (mieście)przyjmuje jeszcze butelki? A może jest jeszcze jakiś skup? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mam do oddania żadnych pustych po MB ! :D Wyrzucone na śmieci ! A mój kolega biurowy M to powiedział, że nie rozumie jak ty możesz go znać a on ciebie nie TWA ! :D :D :D I że ja tajemnice biurowe klepię przez telefona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie, ciagle zadnej kawy, mb, wina itd ide ryczec😭 co mi przyszlo do lba odzyskac figure sprzed dwoch lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze..poszła se na trawiastą... fala za falą a ona sucha :P Ponieważ w jesienne wieczory mamy więcej czasu dla siebie podam Wam przepisy na dwie super kompiele: -kompiel z dodatkiem cytryny i octu owocowego. Jak zrobić? Obierz dwie lub trzy cytryny, pokrój je, zalej octem owocowym i odstaw na 2 godziny. Potem odcedź (pokrojone cytryny odłożyć na bok) i wlej mieszankę cytynowo-octową do wanny wypełnionej ciepłą wodą. Na kranie powieś lniany woreczek wypełniony odłożonymi kawałkami cytryny tak, aby był zanurzony w wodzie. Poleż około 15 minut i odpręż siem. Potem opłucz cialo woda letnią i nałóż swój ulubiony balsam. -kompiel nawilżająca Jak zrobić? Nasyp dwie pełne garcie grubo zmielonych płatków owsianych do nylonowej pończochy i powieś na kranie tak, by była zanurzona w wodzie. Pluskaj siem około 20 minut, masując rekawicą do masażu lub szorstka myjką całe ciało okrężnymi ruchami. Po skńczonej kapiel osusz ciało dokładnie i wetrzyj balsam nawilżąjący. Som to kompiele oczyszczające skóre a jednocześnie z ciała toksyny. Nie zapominajcie też o fantastycznym pilingu, jaki można mieć z KAWY zaparzonej grubo zmielonej...skóra jest po nim super jedwabista..polecam parząche jako zabieg a nie do picia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prysznic kobiety: Zdejmij ubranie i włóż je do odpowiedniego kosza na brudy (białe/kolorowe). Przejdź w płaszczu kąpielowym do łazienki. Jeśli spotkasz po drodze swojego męża, zakryj nerwowym gestem każdy centymetr ciała i biegnij jak najszybciej! Spójrz na swoje odbicie w lustrze i wypnij brzuch najmocniej jak możesz. Poskarż się teraz, że masz duży brzuch. Wejdź pod prysznic. Poszukaj myjki do twarzy, myjki do rąk, myjki do nóg, gąbki do reszty ciała i pumeksu. Umyj włosy po raz pierwszy szamponem \"4 w 1\" z 83 witaminami. Umyj włosy jeszcze raz szamponem \"4 w 1\" z 83 witaminami. Użyj odżywki do włosów z dodatkiem oleju jojoba i suszonych bobrowych genitaliów. Zostaw odżywkę we włosach przez 15 minut. Wetrzyj w twarz maseczkę z jajek, zmieszanych z miąższem z moreli. Wcieraj przez 10 minut, aż poczujesz, że twoja skóra jest podrażniona. Zmyj odżywkę do włosów. Zmywaj ją przynajmniej 15 minut, żeby mieć pewność, że twoje włosy są dobrze wypłukane. Wydepiluj pachy i nogi. Nie zapomnij o \"okolicach bikini\", do tego wybierz jednak wosk. Krzycz najgłośniej jak potrafisz, gdy twój mąż uruchomi spłuczkę lub odkręci gdzieś wodę. Zakręć kurek pod prysznicem. Osusz wszystkie mokre miejsca pod prysznicem za pomocą gąbki. Spryskaj uszczelki przy brodziku sprayem przeciwgrzybicznym. Wyjdź spod prysznica. Osusz się ręcznikiem kąpielowym o powierzchni bilboardu. Włosy zawiń w drugi ręcznik. Zbadaj każdy kawałek ciała, czy nie ma na nim pryszczy. Jeśli są, wyduś je paznokciami lub przy pomocy pincety. Wróć do pokoju szczelnie owinąwszy się płaszczem kąpielowym i z ręcznikiem na głowie. Jeśli spotkasz po drodze swojego męża, zakryj nerwowym gestem każdy centymetr ciała i biegnij jak najszybciej do pokoju, gdzie spędzisz następne 2 godziny ubierając się w świeże ubranie. Prysznic mężczyzny: Usiądź na łóżku, zdejmij ubranie i rzuć to wszystko na kupę. Przejdź golusieńki do łazienki. Jeśli spotkasz po drodze swoją żonę, nie zapomnij w zachęcający sposób poruszać miednicą, żeby pokazać jej, jak dumny jesteś z tego, co masz między nogami. Obserwuj swoją zniewalającą męską sylwetkę w lustrze i wciągnij brzuch, aby sprawdzić, czy masz na nim mięśnie (oczywiście, że nie masz). Podziwiaj rozmiar swojego penisa, podrap się po genitaliach i ostatni raz wciągnij swój ostry męski zapach, podtykając sobie palce pod nos. Wejdź pod prysznic. Nie szukaj myjki (i tak nie używasz). Umyj twarz. Umyj się pod pachami. Pierdnij z całej siły i rozkoszuj się wspaniałą akustyką kabiny. Umyj sobie genitalia i ich okolice, zostaw przy okazji na mydle trochę włosów łonowych. Umyj sobie tyłek. Weź jakiś szampon i umyj włosy. Odsuń zasłonę i spójrz na swoje odbicie w lustrze z wyszczerzonymi zębami i z pokrytą pianą głową. Zasuń zasłonę ale tylko do połowy. Nie zapomnij się wysikać. Krótkie płukanie. Wyjdź spod prysznica. Nie zwracaj uwagi na wodę, która rozlała się na podłodze, bo nie zasunąłeś zasłony pod prysznicem do końca. Wytrzyj się szybko. Oczywiście zasłona prysznica ocieka woda na podłogę, nie do brodzika. Spójrz na siebie w lustrze. Napnij mięśnie, wciągnij brzuch, podziwiaj nadzwyczajny rozmiar swojego penisa. Nie spłukuj po sobie brodzika. Zostaw za sobą włączone ogrzewanie i światło. Przejdź powoli, odziany jedynie w ręcznik na biodrach, do kupy twoich rzeczy w pokoju. Jeśli spotkasz po drodze swoją żonę, rozchyl ręcznik i pokaż jej z eleganckim rzutem bioder penisa, dodając: \"Wow, widziałaś TO?\" Rzuć mokry ręcznik na łóżko. W ciągu 2 minut załóż na siebie stare ubranie. To jest tak doskonałe...że od czasu do czasu warto sobie przypomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Nie miałam dziś rano czasu na żaden prysznic TWA ! Ani damski ani męski ! Ledwo do pracy zdążyłam przez to falowanie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Flowka zachłanna jesteś jak diabli...opanuj swe żądze, bo do piekła pójdziesz...;) W niedziele ważne wybory ...należy siem skupić nad szeregiem kandydatów, jeszcze czas by zapoznać się z ich programem i wybrać prawidłowo!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcem lato!!!!!!! 😭😭 No i witam w czwartkowe, deszczowe popołudnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooooo! Moniałka sie w końcu obudziła ! :D Długo trwało to odsypianie nocnych czatów ! Teraz myję głowę żeby iść tam gdzie muszę ... a potem z ochotą pójdę tam gdzie iść chcę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×