Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dżezy to ja też jestem jak mam taka cierpliwość do frajerów ! :D Nic, nic i znowu nic !!! I tak do niedzieli napewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając niektóre inne topiki można ... się posikać ... z bezsilności i ludzkiej głupoty ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. No to się zalościłaś TWA ! I pewnie specjalnie zrobili przerwę do lutego coby wystawić na próbę twoją ciekawość ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta***
Właśnie popijam pyszną rozpuszczalną Neskę z mleczkiem , mężulek drzemie sobie po śniadanku bo ma dzisaj wolne. Nie moge go namówić na picie kawki, więc nie mam towarzystwa. Wszystkim kawoszkom życzę smacznego i dużo ciepłych mysli w ten pochmurny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to dobre co Jullietta napisała...mam nadzieje, że na inne rzeczy nie musisz go namawiać :p Myślę nad menu niedzielnym...a hola hola czekam na propozycje potrawa ma być łatwa i ciepła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka słońca
To ja zapraszam na kawkę waniliową i pyszne ciasto.Dziś moja rocznica..........jestem przeszczęśliwie zakochana !!!!!!!!!!!Pozdrowionka i całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem przeszczęśliwa i zakochana we Flowce ale nasza rocznica jusz minęła!;) Troczki dookoła a Flowka wczoraj wyświergotała, że to mi ciągle coś musi dydać i wisieć i tak jest... w końcu krwistom mam na sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajny i smutny zarazem...dowodzi tego, że ludzie po jakimś czasie przestają zwracać na siebie uwagę, zaprzestają rozmawiać i tak żyją wegetując...abstrahując od topika mam to szczęście, że tylko raz trafiłam na zazdrośnika a Przystojny tak był zajęty kompem, że nawet nie zauważył jak 3 godziny na spacerze z Czterema Łapami byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda baba
porzadny mąż powinien: przyjacielem, bratem, ojcem, partnerem, kochankiem, nauczycielem, wychowawcą, spowiednikiem, powiernikiem, kucharzem, mechanikiem, monterem, elektrykiem, szoferem, tragarzem, sprzątaczką, stewardem, hydraulikiem, stolarzem, modelem, architektem wnętrz, seksuologiem, psychologiem, psychiatrą, psychoterapeutą... sympatycznym, wysportowanym, inteligentnym, silnym, kulturalnym, twardym ale łagodnym, czułym ale zdecydowanym, romantycznym ale męskim, dowcipnym, wesołym ale poważnym mężczyzna-mąż powinien: dystyngowanym, odważnym, energicznym, zapobiegawczym, kreatywnym, pomysłowym, zdolnym, skromnym, wyrozumiałym, eleganckim, stanowczym, ciepłym ale zimnym, tolerancyjnym ale zasadniczym DOBRY MĄŻ 16 cech jego charakteru 1. budzi cię całując tam, gdzie najbardziej lubisz 2. pamięta nie tylko datę twoich urodzin, ale także dzień, w którym pierwszy raz pocałowaliście się 3. należy do tej kategorii mężczyzn, którzy na pracach domowych spędzają więcej niż statystyczne 11 minut dziennie 4. dzwoni do ciebie co najmniej trzy razy dziennie 5. nie rozstaje się z książką "Petite Philosophie de l'amour" Alaina de Bottona (jeśli nie zna francuskiego, czyta polskie tłumaczenie "Wszystko o miłości", Prószyński i S-ka 2002), bo identyfikuje się z jej bohaterem; tak jak on, miał tylko jedną szansę na 5 840,82, żeby spotkać kobietę swego życia, tzn. ciebie, a jednak mu się to udało! 6. zagląda dyskretnie do twojej szafy, by kupować ci ubrania we właściwym rozmiarze i tej marki, którą lubisz 7. aby uczcić waszą rocznicę, stara się odtworzyć dzień, kiedy się pierwszy raz pocałowaliście, i całuje cię z tą samą pasją! 8. jeśli musi wyjechać służbowo, zostawia ci przy łóżku dyktafon z nagraną wiadomością "dobranoc, mój aniołku" 9. kiedy jesteś przeziębiona, przygotowuje ci "zestaw leczniczy": ciepłe mleko z miodem, czekoladki i dobry film na DVD... 10. w sytuacjach podbramkowych pożycza ci swoją golarkę, nawet jeśli łamie mu to serce 11. oświadczając się, daje ci złoty wisiorek z wygrawerowanym pytaniem: wyjdziesz za mnie? 12. ma stresującą pracę, ale zamiast wyładowywać się na podwładnych, po pracy idzie z tobą na długi spacer 13. składa ci życzenia z okazji Dnia Matki, by dać ci do zrozumienia, że chciałby mieć z tobą dziecko 14. chciałby mieć czapkę niewidkę, by móc posłuchać, o czym mówią kobiety na babskich wieczorach; zamiast tego zaczytuje się w powieściach Katarzyny Grocholi 15. często trzyma cię za rękę, obowiązkowo przepuszcza cię pierwszą w drzwiach i zawsze zachowuje się jak dżentelmen w stosunku do teściowej 16. kiedy wstajesz lewą nogą, robi ci poranną kąpiel z aromatycznym olejkiem oto czego siem dowiedziałam o facetach na cafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wszystkie niedźwiedzie odleciały na północ łącznie z solenizantami !!! :D Idę do domu, szykuję się i lecę na party ! :D Jak wrócę i będę w stanie rozmawiać ... pogadamy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka Flowka to ma fajne życie :D A ja jak TWA przy garach stać musiałam - a chory moniał....proszę mi się tu politować trochę ;-) Miłej imprezki Flowka! Ja na kanapę wracam, pod kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż mówi się, że Francuska ma po swojej prawej ręce męża, po lewej - kochanka, a na głowie kapelusz, za sobą cudowną przeszłość, przed sobą świetlaną przyszłość.... a Polka zaś w lewej trzyma torby z zakupami, z prawej gromadka dzieci a na głowie ma dom i męża... to powiedzonko bylo modne w ustroju byłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuchy 👄 dziewuchy ...... co slychac w szerokim swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z imprezy ! :D Właściwie to czułam się jak na wiecu przedwyborczym - tak to jest jak przy alkoholu spotkaja się różne opcje polityczne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się wziąć za obowiązki domowe zanim pójdę policzyć cuś co jutro będzie niezbędne ! :D Odezwę się po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dzisiaj to siem dzieje i dziać będzie ...pomieszanie z poplątaniem...rarytaski i specjałki i Psałterz wrześniowy...TwA cała w miłości bo dzisiaj kocha i kochać będzie do jutra...;) Zatańczy Hanka... Zatańczy Hanka Zatańczy Hanka Nim pożar ust nim spali się dłoń kochanka Zatańczy Hanka Zatańczy Hanka ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×