Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak cisza przedwyborcza to o czym można rozmawiać? Dzień dobry czy dobry wieczór??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! chciałam się przywitać i dołączyć do miłej grupy kawoszy. To mój pierwszy raz na forum czy mogę liczyć na jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszystkie podziewacie ? TWA to rozumiem, że wpadła w wir przygotowań przedimieninowych ale reszta ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapaliła i się palą i palą !!!!!!!!!!!! :D Ale co użyjesz to twoje bo potem ... znowu nie będziesz kochała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAA, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO DLA PREZESKI W DNIU IMIENIN !!!!!!!!!!!!!!!!! Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam Prezeska naszego klubu, niech żyje nam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To życzyłam ja : Flowka - twoja przyajciółka ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj (bo to już dzisiaj!) Flowka będzie się spełniała obywatelsko ! :D Dlatego wyjątkowo nie napiszę to co zawsze piszę ... tylko witajcie w tym doniosłym dniu !!! Po południu tu wpadnę napić się szampanika za zdrowie ... wiadomo czyje ... i doniosę wieści z placu wyborczego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego!!! I najwspanialszego!!! I najcudowniejszego!!!!! Żyj nam TWA sto lat i rozbawiaj nas swoim poczuciem humoru!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och...[TWA glaszcze siem po brzusiu] jak fajnie siem świetuje, stół zastawiony, atmosfera miła...mogłabym tak siedzieć i siedzieć...Flowka i Moniałka jaka szkoda, że nie macie okazji spróbować \"11\" wyszła fantastyczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jestem zdygana tak, że zapomnijcie ! :D Kasa zarobiona naprawdę uczciwie - a za dwa tygodnie powtórka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki moje kochane...chwilka zaledwie minęła jak przytargałam do domku zielony prezent od Przystojnego!!! A w ogóle to nie wiem dlaczego jest tak gorąco? ;) zakręciłam kaloryfery bo inaczej byłabym ugotowana!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne TWA - u ciebie zawsze gorąco ! Czasem się zastanawiam czy ty na pewno mieszkasz we Wrocku a nie w tropikach ... ! :D O jakim prezencie piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ślicznym prezencie! chciałam paprotkę i to była moja odpowiedź na pytanie: co chcesz w prezencie?...ale jak dzisiaj poszłam do Kwiatowego centum to moje oko przyciagnęła inna roślina DUŻA...bo ja bardzo lubiem duże różne rzeczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×