Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

wskakujcie w furki i do mnie zapraszam ;) kawa bedzie przednia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam....ale jutro na pewno \"witajcie\" napiszę :D :D Dzisiaj - DOBRANOC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce :D Jak obiecałam, tak piszę ;-) Ale miałam dzisiaj piękne sny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - jeszcze 6 odcinków ! Nowa zabawka Przystojnego czyli nowy komórek ... następna szansa na zgubienie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak siem myśli tylko o jednym to tak jest :P Marzy mi siem pole pełne czerwonych maków ...chabrów i innego kolorowego kwiecia :D bym tak w nim stała...stała... patrzyła...patrzyła w błękitne niebo i chwaliła piękno świata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ktoś rozsyła miły wygaszacz ekranu - TH - \"superman.zip\". Jesli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten \"ktos\" uzyska Wasze nazwisko i hasło (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w żadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus został puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja została opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane które nastepnie zostają wysyłane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich waszych znajomych, którzy mają dostęp do Internetu. Taką informacje otzrymałam ze swojego huba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Łapy zchrupały dnia dzisiejszego gnat karczkowy to koszulkem musiała dostać TWA ! jakaś sprawiedliwość musi być na tym niesprawiedliwym świecie :P Zupełnie nie mam pojęcia co ta Flowka robi tyle czasu w garach...przecież jej jedynym pożywiem som ziarna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siem koszulka należała bezapelacyjnie!!! TWA ziarno długo się dziubie, nie wiesz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka falowała wśród ziaren ... :D Jeszcze 3 odcinki do pogromu ! I była w Rossmanie na zakupach ! :D Szamponik do moich blond kupiłam. I brokatowy lakier do francuza. I płyn do demakijażu oczków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellidiska
mnie też musk boli w pracy siedze ofkorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżąc na trawiastej ... faktycznie zaniedbuję ! Moja wina ! Ale to już niedługo się skończy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończy się falowanie ! Skończy się zapas ! I będę czekała na nowe odcinki a to potrwa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×