Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No to będę pierwsza :D DZIEŃ DOBRY!!! Okropność - kafe zamknięta aż do 10 rano.... Stres przeżyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. No - za Chiny nie można było się tu dostać ! Jak dobrze was zobaczyć kobietki ! 👄 TWA --> byłaś grzeczna w nocy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kawka by się skasowała... Łoo matkoooo!!! Olejem do maszyn??? :O 4 łapki niech se dobre żarełko kupią.....Kiedyś tego nochala wycałuję :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jest już kolejny odcinek GA (3x09) zapewne fanów w Polsce też ma sporo...chociaż dostępny jest właściwie tylko w necie..Rekin ma lepsze wejścia :P u mnie na hubie jeszcze nic..ale Xionc może już brać się do pracy i zapomnieć, że...ma rodzinę :D Muszę Wam powiedzieć, że z wielką przyjemnością czytam o tym, że net ma być coraz bardziej powszechny i mam nadzieję , że ci co to mówią przemienią swoje słowa w czyny a ludzie z małych miast i wsi -przede wszystkim oni - będą mieli dostęp do nowoczesności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coby nie było, że mnie nie ma i nie uprzedziłam --> dzisiaj naprawdę mam randkę z frajerem !!!! Nie będzie mnie do wieczora ... na noc wracam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę Flowka, że jesteś przyzwoita kobieta :P A tera kawał.... Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura: - No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę. - Jedną, szefie. - Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował? - Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów. Szefa zatkało. - Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?! - No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby... - Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy? - Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę. - I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?! - Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ja mam randkę z Pedantem :D TWA...oj TWA :D Kłócę się z Opekiem :O Klawiatura mi ześwirowała - sama se pisze.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezrobotny Nowak poszedł po chleb, ale spotkał go zawód - Brał facet udział w zawodach strzeleckich i mu to nie wypaliło - Był sobie ginekolog i coś przeskrobał - Chuligani napadli na Malinowskiego i od tego czasu zmienił się nie do poznania - Dokładał facet do pieca i się do tego zapalił - Drogowiec chciał być dżentelmenem i zaprosił żonę do walca - Dwaj chłopcy rzucali w siebie kamieniami W końcu jeden z nich krzyknął: \'\' To jest propozycja nie do odrzucenia! \'\' i rzucił.. granat - Dwaj maszyniści rozmawiają w czasie jazdy lokomotywa W końcu jeden z nich się zdenerwował i skierował rozmowę na inne tory - Dwaj myśliwi postanowili uczcić polowanie Strzelili sobie po jednym - Facet otworzył klatkę i puścił pawia - Facet spadł z konia i poczuł się wysadzony z siodła - Facet włączył odkurzacz i był tym pochłonięty - Facet zgubił zegarek i odtąd nie miał czasu - Facet znalazł korek i go zatkało - Fizyk włączył laser i poczuł się urażony - Grał facet w brydża i znalazł się w impasie - Idą mrówki przez most Pierwsza, druga, w pół do trzeciej. - Idzie facet przez przedpokój i słyszy dziwne odgłosy za drzwiami Otwiera drzwi, a tam zbieg okoliczności - Kowalski poszedł na policje i nieźle się tam spisał - Kupił sobie facet długopis i się popisał - Kupił facet czajnik i aż się w nim zagotowało - Kupił facet długopis i go spisali - Kupił facet granat i poszedł się rozerwać - Kupił facet lodówkę i mu krew w żyłach zmroziło - Kupił facet maczetę i gdzieś mu ja wcięło - Kupił facet maczugę i był rąbnięty - Kupił facet nożyczki i wyciął komuś kawał - Kupił facet osełkę i zaczął na niej ostrzyć język - Kupił facet pałę i ktoś mu ją rąbnął - Kupił facet pędzel i co zmalował - Kupił facet proszek do prania i go to wpieniło - Kupił facet rozpuszczalnik i się całkiem rozkleił - Kupił facet samochód i się na tym przejechał - Kupił facet scyzoryk i uciął dyskusję - Kupił facet sporo rzeczy i zaczął zwracać - Kupił facet sztuczną szczękę i wziął coś na ząb - Kupił facet wiadro i poszedł to oblać - Kupił facet wiertarkę i go pokręciło - Kupił facet zabawki i od razu puścił bąka - Kupił facet żarówkę i rozjaśniło mu się w głowie - Leciały wióry z nieba to ktoś strugał wariata - Leży facet w łóżku Obok wielka plama krwi, a pod łóżkiem.. ranny pantofel - Leżał żołnierz w okopie i co mu do głowy strzeliło - Oglądał facet wyżymaczkę i go to bardzo wciągnęło - Parlamentarzyści grali w szachy i był pat konstytucyjny - Pewien rolnik powiesił swoje konie na drzewie i powiedział do nich: - Wista! - Pewien żołnierz chciał się zabawić. Wszedł na minę i nieźle się rozerwał - Pojechał filatelista na wojnę i dostał serie - Pojechał Polak do Niemiec i udawał Greka - Poszedł filatelista na wojnę i dostał cała serie - Poszło dwu lodziarzy na wojnę jeden dostał kulkę drugi z automatu - Robiła babcia na drutach, przejechał tramwaj i spadla - Siedzi facet w pokoju i nagle słyszy dziwne szemranie w szafie Otwiera szafę, a tam palto z mody wychodzi - Siedział facet na krześle i dobrze mu się złożyło - Słyszałem huk na ulicy to, komu spadł kamień z serca - Słyszałem stuki w szafie to ubrania wychodziły z mody - Sokół wyciął orla na pawiu z gołąbków - Szedł krawiec w nocy ulica i zaszył się w ciemnościach - Szedł facet koło bajora i go przymuliło - Szedł facet koło bałaganu i zaczął gadać bez sensu - Szedł facet koło betoniarki i się zmieszał - Szedł facet koło brzegiem morza i zrobili z niego bałwana - Szedł facet koło butelki i mu wlali - Szedł facet koło cementu i go zamurowało - Szedł facet koło cukierni i coś go wpierniczylo - Szedł facet koło czołgu i go oblazły gąsienice - Szedł facet koło dołu i się poniżył - Szedł facet koło drutów i go zelektryzowała wiadomość - Szedł facet koło dźwigu i się uniósł - Szedł facet koło gilotyny i stracił głowę - Szedł facet koło haka i ktoś się do niego przyczepił - Szedł facet koło koparki i dał się nabrać - Szedł facet koło korka i się zatkał - Szedł facet koło kościoła i łupnęło go w krzyżu - Szedł facet koło kranu i go olali - Szedł facet koło latarni i go oświeciło - Szedł facet koło lustra i mu się odbiło - Szedł facet koło łopaty i go wkopali - Szedł facet koło młotka i był trochę stuknięty - Szedł facet koło mydła i zaczął się pienić - Szedł facet koło noża i zarżnął kawał - Szedł facet koło piasku i go wsypali - Szedł facet koło pieca i się zapalił - Szedł facet koło piły i się urżnął - Szedł facet koło polki z przyprawami i go opie**yli - Szedł facet koło pomnika i skamieniał - Szedł facet koło prysznica i się spłukał - Szedł facet koło punktu skupu opakowań szklanych i nabili go w butelkę - Szedł facet koło reflektora i go olśniło - Szedł facet koło rzeki i mu zmyli głowę - Szedł facet koło samochodu i się przejechał - Szedł facet koło saperki i mu dokopali - Szedł facet koło sklepu rybnego i go wyśledzili - Szedł facet koło spłuczki i się spuścił - Szedł facet koło stadniny i zrobili go w konia - Szedł facet koło szczoty i go przeczyściło - Szedł facet koło sznurka i oberwał - Szedł facet koło śruby i się gdzieś wkręcił - Szedł facet koło topora katowskiego i go z nóg ścięło - Szedł facet koło walca i zaczął się płaszczyć - Szedł facet koło wiezienia i się zamknął - Szedł facet koło wodociągu i się zmył - Szedł facet koło zlewu i go zatkało - Szedł facet po lodzie i się załamał - Szedł facet po torach i się wykoleił - Szedł facet po zboczu i się stoczył - Szedł facet podczas wichury i gdzieś zwiał - Szedł facet przez budowę i go zamurowało - Szedł facet przez las i zdębiał - Szedł facet przez ogród i nalał w pory - Szedł student koło pompy i oblał egzamin - Szedł turysta po górach i szlag go trafił - Szła baba koło dziury i wpadła - Szła baba koło lotniska i ja przelecieli - Szła baba koło tartaku i ja przerżnęli - Szpieg szukał kontaktu, ale natknął się na wtyczkę - Ukradł złodziej kaczkę i mu się to upiekło - Usłyszał facet ogromny huk a to ciśnienie spadło - Wchodzi facet do windy patrzy - a tam schody - Wleźli faceci na ciężarówkę i się zrzucili - Wpadł facet do komina i został oczerniony - Wrzucił facet bieg wsteczny i mu się cofnęło - Wstąpił facet do chóru i wszystko wyśpiewał - Wszedł facet do kibla i olał sprawę - Wychodzi facet na balkon i widzi ze z góry wióry lecą. Idzie na gore, a tam sąsiad struga wariata - Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojecie przechodzi - Wyjrzał żołnierz z okopu i cos mu do łba strzeliło - Wyrżnął astronom w słup głowa i wszystkie gwiazdy zobaczył - Wziął facet patelnie i zaczął się smażyć na słońcu - Wziął facet prysznic i wyniósł go do domu - Wziął facet udział w zawodach balonowych i dobrze wypadł - Zaglądnął facet do studni i zawołał \"ale wpadłem!\" - Zarżnął facet koguta i go krew zalała - Złodziej ukradł kalendarz i dostał parę miesięcy - Znalazł facet telefon i wykręcił numer - Zobaczył facet chmurę i się wzburzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Szedł facet koło sklepu rybnego i go wyśledzili - Szedł facet koło spłuczki i się spuścił - Szedł facet koło stadniny i zrobili go w konia - Szedł facet koło szczoty i go przeczyściło - Szedł facet koło sznurka i oberwał - Szedł facet koło śruby i się gdzieś wkręcił - Szedł facet koło topora katowskiego i go z nóg ścięło - Szedł facet koło walca i zaczął się płaszczyć - Szedł facet koło wiezienia i się zamknął - Szedł facet koło wodociągu i się zmył - Szedł facet koło zlewu i go zatkało - Szedł facet po lodzie i się załamał - Szedł facet po torach i się wykoleił - Szedł facet po zboczu i się stoczył - Szedł facet podczas wichury i gdzieś zwiał - Szedł facet przez budowę i go zamurowało - Szedł facet przez las i zdębiał - Szedł facet przez ogród i nalał w pory - Szedł student koło pompy i oblał egzamin - Szedł turysta po górach i szlag go trafił - Szła baba koło dziury i wpadła - Szła baba koło lotniska i ja przelecieli - Szła baba koło tartaku i ja przerżnęli - Szpieg szukał kontaktu, ale natknął się na wtyczkę - Ukradł złodziej kaczkę i mu się to upiekło - Usłyszał facet ogromny huk a to ciśnienie spadło - Wchodzi facet do windy patrzy - a tam schody - Wleźli faceci na ciężarówkę i się zrzucili - Wpadł facet do komina i został oczerniony - Wrzucił facet bieg wsteczny i mu się cofnęło - Wstąpił facet do chóru i wszystko wyśpiewał - Wszedł facet do kibla i olał sprawę - Wychodzi facet na balkon i widzi ze z góry wióry lecą. Idzie na gore, a tam sąsiad struga wariata - Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojecie przechodzi - Wyjrzał żołnierz z okopu i cos mu do łba strzeliło - Wyrżnął astronom w słup głowa i wszystkie gwiazdy zobaczył - Wziął facet patelnie i zaczął się smażyć na słońcu - Wziął facet prysznic i wyniósł go do domu - Wziął facet udział w zawodach balonowych i dobrze wypadł - Zaglądnął facet do studni i zawołał \\\"ale wpadłem!\\\" - Zarżnął facet koguta i go krew zalała - Złodziej ukradł kalendarz i dostał parę miesięcy - Znalazł facet telefon i wykręcił numer - Zobaczył facet chmurę i się wzburzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposoby na spławienie frajera ON: Jestem fotografem. Szukałem takiej twarzy, jak twoja. ONA: Jestem chirurgiem plastycznym. Szukałam takiej twarzy, jak twoja. ON: Cześć! My się znamy! Byliśmy raz czy dwa na randce... ONA: To musiało być raz - nigdy nie popełniam dwa razy tego samego błędu. ON: Myślę, że mógłbym cię uszczęśliwić. ONA: A co? Wychodzisz? ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę? ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się. ON: Czy mógłbym dostać twój numer telefonu? ONA: Czemu? Nie masz własnego? ON: Nie sądzisz, że to przeznaczenie zetknęło nas ze sobą? ONA: Nie, to był zwykły pech! ON: Gdzie byłaś przez całe moje życie? ONA: Chowałam się przed tobą. ON: Czy my się już gdzieś nie widzieliśmy? ONA: Tak, dlatego już tam nie chodzę... ON: Czy to miejsce jest wolne? ONA: Tak, a jeśli usiądziesz, to to też będzie! ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata! ONA: A zostałbyś tam? ON: Gdybym zobaczył cię nagą - pewnie umarłbym ze szczęścia... ONA: Gdybym zobaczyła cię nago - umarłabym ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typy kobiet :) kobieta - INTERNET: kobieta z trudnym dostępem kobieta - SERWER: zawsze zajęta kiedy jej potrzebujesz kobieta - WINDOWS: wszyscy wiedza, ze nic nie potrafi zrobić poprawnie, ale nikt nie może bez niej żyć kobieta - EXCEL: mówią, że potrafi wiele, ale zwykle używasz jej do czterech podstawowych potrzeb kobieta - DOS: każdy ją miał co najmniej raz, ale nikt już jej nie chce kobieta - WIRUS: znana także jako \"żona\"; przychodzi gdy się nie spodziewasz, instaluje się i zużywa wszystkie twoje zasoby. Gdy próbujesz ja odinstalować, zwykle coś stracisz, ale gdy nie próbujesz - tracisz wszystko kobieta - WYGASZACZ EKRANU: nie jest wiele warta, ale przynajmniej jest z nią trochę zabawy kobieta - RAM: zapomina o wszystkim kiedy ja odłączasz kobieta - DYSK TWARDY: pamięta o wszystkim - na zawsze. kobieta - MULTIMEDIA: sprawia, ze okropne rzeczy wyglądają całkiem ładnie kobieta - UŻYTKOWNIK: spieprzy wszystko, czego się dotknie i zawsze chce więcej niż jej potrzeba kobieta - CD-ROM: jest coraz szybsza i szybsza kobieta - E-MAIL: na każde dziesięć jej wypowiedzi, osiem to kompletna beznadzieja kobieta - LINUX: niby jest za darmo, ale nikogo nie potrafi zaspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jestem cała i zdrowa ! :D Randka udana (ale o tym już wiecie a to informacja dla czytających) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×